برگزیده های پرشین تولز

مشکل با مودم SMC - لطفا راهنمایی کنید.

masoudfatemi

Registered User
لایک‌ها
549
سلام
ما یه مودم SMC barricade 7409bras-n داریم که رمز ادمین و وایرلسش فراموش شده بود. بعد اومدیم و ریستش کردیم، برای کانفیگ خواستم وارد 192.168.2.1 بشم که پس از ورود رمز دیفالت، ارور نمیداد و همون صفحه لوگین مجدد میومد.
لطفا راهنمایی کنید که شدیدا مهمه و چون مال خودم نیست و در قبالش مسئولیت دارم.
متشکرم

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
من خودم اون مودم را استفاده نکردم ولی تو manual نوشته که یوزر نیم و پسورد اون مودم در حالت پیش فرض:

user name: admin
password: smcadmin

است. امیدوارم مشکل شما حل بشه.

masoudfatemi

Registered User
لایک‌ها
549
من خودم اون مودم را استفاده نکردم ولی تو manual نوشته که یوزر نیم و پسورد اون مودم در حالت پیش فرض:

user name: admin
password: smcadmin

است. امیدوارم مشکل شما حل بشه.

ممنون اما از همین استفاده میکنم، اما پس از ورود اطلاعات و کلیک روی لوگین باز هم همون صفحه باز میشه.

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
من یه کم تو گوگل سرچ کردم، گویا اکثر مودم های SMC تو ریست شدن مشکلاتی دارند. به احتمال زیاد مشکل شما هم از ریست نشدن کامل مودم هست، تعداد متفاوتی مشکل با SMC و راه های حل بسیاری پیدا کردم که لیست میکنم، امتحان بکن این ها رو:

1- اطمینان حاصل کنید که کارت شبکه دستگاهی که قصد ورود به تنظیمات مودم را دارد با سیم به مودم متصل است، شبکه بی سیم اجازه ورود به تنظیمات اولیه را نخواهد داشت.

2- دکمه ریست رو 15 ثانیه نگه دار، بدون اینکه ولش کنی پاور رو از پشت مودم بکش، بعد از 15 ثانیه و در همون حال که دکمه ریست رو نگه داشتی پاور مودم رو وصل کن و 15 ثانیه دیگه صبر کن، دکمه ریست رو ول کن و دوباره سای کن به مودم وارد بشی.

اگه مشکل ادامه داشت یک بار دیگه این مراحل رو سپری کن.

3- از این یوزر و پسورد ها استفاده کن:
User name: cusadmin – Password: password
User name: rogcesadmin – Password: wra8uje
User name: mso - Password: msopassword
User name: mso - Password: cxf1rst!
User name: Admin - Password: خالی
User name: Admin - Password: Admin
User name: Admin - Password: smcadmin
User name: Admin - Password: password
User name: خالی - Password: خالی
User name: خالی - Password: smacadmin

4- استفاده از CD همراه مودم: بعضی ها اعلام کرده بودند که پس از ریست کردن مودم امکان ورود به تنظیمات بدون CD امکانپذیر نیست.

5- حذف Cache و Cookies و Offline Storage در براوزر و یا استفاده از براوزر دیگر.

اگه هیچ کدوم از اینها کار نکرد، باید ببری نمایندگی و یا فروشگاهی که ازشون خریداری شده و یا شاید تماس با پشتیبانی ISP بتونه مشکلتون رو حل کنه.

ocean13

Registered User
لایک‌ها
4
من مشکل داشتم و حلش کردم راهش اینه که تاریخ ویندوز رو به قبل از 15 می 2012 تغییر بدید مثلا روز چهاردهم حالا مشکل لاگین شدن حل میشه. از این صفحه فایل آپدیت firmware رو بگیرید و مطابق توضیح دستگاه رو آپدیت کنید. من اول فایل به تاریخ 2012-05-21 رو نصب کردم و بعد آخرین فایل رو.
امیدوارم مشکل شما هم حل بشه.
آدرس صفحه دریافت فایل:
::SMC Networks Asia ::

Mahsaaaaataaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام چه طوری میشه از هک شدن مودم smc جلوگیری کنیم؟

بالا