• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل با ویندوز 7

wdich

Registered User
لایک‌ها
95
دوستان اگه کسی میدونه داستان چیه لطفا راهنمایی کنه
من هر چی ویندوز7نصب میکنم به یه جورمشکل برمیخورم وقتی روش برنامه نصب میکنم بعداز ریستار کردن یابعداز چند روز برنامها دیگه اجرا نمیشن وپیغام close program میدن تمام برنامهام
ویندوزم اکتیو تا حالا چندتا 7 عوض کردم بازم همین مشکلو دارم.

AFSORDEH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,545
با سلام خدمت شما........ :)

من هم مدتي بود همين مشكل رو داشتم و توي خيلي از سايت ها عنوان كردم مثل اين جاها:
جايگذيني ويندوز ويستا به جاي ويندوز 7
كدام ويندوز 8 رو بخرم؟ اصلا بخرم يا نه؟

ولي الان مي دونم كه چيزي كه اين مشكل رو بوجود آورده بود ويروس بوده ..... آخه من راستش تا چندي پيش اصلا از آنتي ويروس استفاده نمي كردم و نه تنها در ويندوز 7 اين مشكلو داشتم در ويندوز Xp هم رحيستري و تسك منيجرم از كار مي افتاد و....

متاسقانه به نطر مي رسه ويندوز 7 روي اين ويروس (ويروسي كه فايل هاي اجرايي رو آلوده مي كنه) بسيار حساس و آسيب پذير هست ... يعني من چندين بار روي همون ويندوز 7 كه اين مشكلو داشت آنتي ويروس نصب مي كردم بعضي از نرم افزارهاش درست مي شد ولي همين كه وارد xp مي شدم دوباره ويندوز 7 خراب ميشد!!! دليلش هم اين بودكه من توي ويندوز xp آنتي ويروس نصب نمي كردم و بلافاصله ويروس ها دوباره نرم افزارهاي ويندوز 7 رو مورد هدف قرار ميدادن :(

خوشبختانه چندي پيش از يه نفر يه آنتي ويروس رايگان (آواست) گرفتم و روي ويندوزي xp كه تاره نصب نصب كردم، نصبش كردم... الان عاليه ...:) البته من الان ويندوز 7 نصب نكردم ولي مي دونم كه اگه ويندوز 7 نصب كردم بايد فورا يك آنتي ويروس روش نصب كنم و البته در كنار اون، اگه ويندوزي هم نصب هست (مثل ويندوز xp) بايد اون هم آنتي ويروس به روز داشته باشه. چون ويروس هايي كه روي ويندوز xp هستن يا از اينترنت وارد ميشن فايل هاي اجرايي (نرم افزارهاي) ويندوز 7 (از جمله آنتي ويروس ها) رو هم آلوده مي كنند. :devil:

موفق باشيد

Last edited:

wdich

Registered User
لایک‌ها
95
دوست عزیز از اینکه راهنمایتون ممنونم پس یعنی شما میفرمایید بعد از نصب ویندوز من باید انتی ویروس نصب کنم
هم توxp هم تو7 بعد مشکلم حل میشه . منم هیچ وقت روی سیستتم انتی ویروس نصب نمیکردم تست میکنم ببینم چی میشه
بازم تشکر

AFSORDEH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,545
بله عزيز........ :)

من هم با اينكه از آنتي ويروس ها استفاده نمي كردم و راستش از آنتي ويروسها و فعال سازي و آپديت كردنشون چيزي زيادي نمي دونم ولي الان آنتي ويروس آواست (نسخه رايگانش) رو نصب كردم، با اينكه گفته ميشه نسخه رايگان قابليت هاي خيلي زيادي نداره ولي من كه ازش كاملا راضي ام، قابليت فارسي شدن هم داره و در ضمن ظاهرا به طور خودكار هم آپديت ميشه (البته شنيدم به خاطر تحريم ها بايد با سرويس هاي ساكس و... آپديتش بشه:eek:) ... آنتي ويروس اويرا هم ظاهرا يك نسخه رايگان داره كه من ازش استفاده نكردم ولي اين طور كه متوجه شدم اون هم آنتي ويروس خوبيه ولي راحتتر آپديت ميشه. :)

به هر حال خوشحالم كه فعلا اين آنتي ويروس هاي رايگان هستن چون حوصله ندارم دائم كد و رجيستر پيدا كنم برا بعضي از آنتي ويروس ها ...:cowboy: فقط يكي دو تا كار كوچيك تو نصبش داشت كه اونم مشكل چنداني نبود.

البته وقتي كه اول آنتي ويروس روي سيستم نصب ميشه چون بيشتر فايل هاي اجرايي و نرم افزارها ويروسي شدن احتمالا بيشتر نرم افزارها و همينطور ست آپ خيلي از نرم افزارهاي دانلود شده حذف ميشن ... كه احتمالا بايد دوباره اون نرم افزارها نصبب بشن ولي وقتي كه زير نظر آنتي ويروس نصب شده باشن ديگه ويروسي نيستن چون آنتي ويروس ديگه نميذاره ويروس فايل هاي اجرايي اون ها رو آلوده كنه :wub:

موفق باشيد

Last edited:

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
بالا