برگزیده های پرشین تولز

مشکل با پرینتر epson r290!لطفاً کمک کنید!

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
سلام دوستان
دستگاه:epson photo R290 +tanker vox

شرح وقایع:
پرینتر رو روشن کردم و روی یک دیسک پرینتبل چاپ زدم،کمی بد رنگ بود و همهچی انگار مایل به آبی شده بود!کمی هم جوهر آبی به صورت اضافه کنار دیسک ریخته بود (در حد 2 قطره!)!!
نازل چک گرفتم دیدم که نوشته نیاز به هد کلین داره!منم هد کلین کردم!
بعد از کلین دوباره یه چاپ روی کاغذ گرفتم!ولی بازم بدرنگ بود و کمی جوهر آبی به صورت قطره ای کنار کاغذ ریخته بود!
اومدم نازل چک بگیرم اشتباهاً دوباره هد کلین کردم!!بعد که تموم شد خواستم نازل چک بگیرم که پرینتر کاغذ نمیکشید تو!!سعی میکرد ولی نمیتونست!خاموش کردم و فرداش دوباره روشن کردم و یه برگه خواستم برای تست چاپ کنم که ببینم درست شد یا نه!چاپ رو که زدم بازم دستگاه کاغذ رو نکشید تو!!منم نا امید خاموش کردم!بعد نیم ساعت دوباره روشن کردم!تا روشن کردم شروع به چاپ کرد(همون چیزی رو که قبل خاموش کردن قرار بود چاپ کنه!)،چاپ کرد ولی توی عکس هر چیزی مربوط به رنگ آبی میشد چاپ نشده بود یا صورتی چاپ شده بود!!
دوباره رفتم نازل چک گرفتم،و از 6رنگ پرینتر فقط مشکی و قرمز و صورتی چاپ شده بود و رنگهای آبی و زرد و بنفش چاپ نشدن!!:wacko:
دوباره هدکلین کردم!!و بعدش دوباره نازل چک گرفتم!اینبار+3رنگی که چاپ میکرد چند نقطه آبی هم چاپ کرد!

ببخشید زیاد شد ولی اگه کمک کنید ممنون میشم!:(

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
ببين يه دور جوهر هات رو در بيار كارتريجش رو بعدش با دستمال كاغذي هاي جدا نوك جايي كه كارتريج ميره توش رو تميز كن مشكلت بايد رفع بشه

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
ممنون
تست میکنم امیدوارم درست بشه!

بالا