برگزیده های پرشین تولز

مشکل با کار نکردن بستن رفر و دسترسی به سایت

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
سلام
سه تا کد زیر + مسدود کردن رفر داخل افزونه وردفنس، هیچ کدوم برای پی تی کار نمیکنن!! فکر کردم هاستینگ خرابه ولی تستش کردم ادرس وبلاگ معمولی برای هر کد بزارم راحت ورودی از وبلاگ مسدود میشه ولی اینجا نه . مشکل چیه؟ چرا اینطوریه اصلا نمیشه مسدودش کرد، هر کار کردم ورودی از pt مسدود نشد
کد:
RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_REFERER} ^http(s)?://(www\.)?persiantools.com.*$ [NC]
RewriteRule .* - [F,L]

RewriteEngine on
# Options +FollowSymlinks
RewriteCond %{HTTP_REFERER} persiantools\.com [NC]
RewriteRule .* - [F]

RewriteCond %{HTTP_REFERER} ^https?://([a-z0-9-]+\.)?persiantools\.com [NC]
RewriteRule .* - [F]

برای تست بعدی خودم از اینجا ورودی گرفتم و گوگل آنالیتیکس هیچ ورودی از pt نشون نداد! خودم احتمال میدم مشکل از SSL باشه یا چیز دیگه ای که مخفی میکنه، بکلینک هم یه تابع p r o x y داره که نمیدونم چی کار میکنه شاید مشکل از اون هست . نظر شما چیه؟ چطوری میشه این مشکل رو حل کرد و رفر از هر جایی بتونه بسته بشه و راه دور زدن نداشته باشه
بعد از رفع این مشکل چطوری میشه کاری کرد که ارور 403 نشون داده نشه؟ یعنی گوگل بفهمه ارور 403 هست و دسترسی بسته شده ولی برای کاربر هیچ چیزی نشون داده نشه مثل دامنه خالی

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
پرشین تولز از cloudflare استفاده میکنه و به همین علت رفرال حذف میشه و نمیتونید کنترلی روی اون داشته باشید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
پرشین تولز از cloudflare استفاده میکنه و به همین علت رفرال حذف میشه و نمیتونید کنترلی روی اون داشته باشید
خیلی از سایت ها از کلودفلر استفاده میکنن, یعنی رفر هیچ کدوم رو نمیشه بست؟

اینو چی کار میشه کرد؟ :
چطوری میشه کاری کرد که ارور 403 نشون داده نشه؟ یعنی گوگل بفهمه ارور 403 هست و دسترسی بسته شده ولی برای کاربر هیچ چیزی نشون داده نشه مثل دامنه خالی

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
کلا رفر گزینه ای نیست که بشه بهش اعتماد کرد چون میشه به راحتی تغییرش داد یا حذفش کرد. خیلی از ربات ها همین رو طوری تغییر میدن که فکر کنید مثلا از گوگل یا جای دیگه هست.
در مورد 403 اگر گوگل متوجه بشه که یک صفحه برای کاربر بصورتی غیر از چیزی که خودش میبینه نمایش داده میشه پنالتی میکنه، البته به اندازه کافی باهوش شده که کلک های قدیمی روش کار نمیکنن!

بالا