برگزیده های پرشین تولز

مشکل با کاستوم سرچ گوگل

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
کاستوم سرچ گوگل فقط نتایج پیدا شده از دامین مستقل نشون میده و ساب دامین هیچی نشون نمیده
چی کارش کنم درست بشه؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:general408: با سلام و خسته نباشید

;) تنها توضیحی که برای این سوال شما دارم چرا نشون میده و این بیان کنم در قسمت کاستم تنها صفحاتی که دید بیشتری برای کاربران شما دارند نمایش داده خواهد شد ولی .....

:) از دیدگاه ما سئو کار ها از این قسمت به خوبی جلوگیری میکنمیم چرا که با دستوراتی که میدیم تنها صفحاتی نمایش داده خواهد شد که اجازه دسترسی خواهیم داد ..

:general505: مثال : جستجو دکو وب ( خوب با صفحاتی که سایت دکو وب داره تنها سایت و ساب دامنه هایی قابل مشاهده هست که اجازه دسترسی داده شده )

:general105: من آموزش فارسی برای این موضوع ندیدم تو mOZ تنها توضیحاتی داده شده که باید زبان خوبی داشته باشید ، وقت کردم ترجمه میکنم قرار میدم ....

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
:general408: با سلام و خسته نباشید

;) تنها توضیحی که برای این سوال شما دارم چرا نشون میده و این بیان کنم در قسمت کاستم تنها صفحاتی که دید بیشتری برای کاربران شما دارند نمایش داده خواهد شد ولی .....

:) از دیدگاه ما سئو کار ها از این قسمت به خوبی جلوگیری میکنمیم چرا که با دستوراتی که میدیم تنها صفحاتی نمایش داده خواهد شد که اجازه دسترسی خواهیم داد ..

:general505: مثال : جستجو دکو وب ( خوب با صفحاتی که سایت دکو وب داره تنها سایت و ساب دامنه هایی قابل مشاهده هست که اجازه دسترسی داده شده )

:general105: من آموزش فارسی برای این موضوع ندیدم تو mOZ تنها توضیحاتی داده شده که باید زبان خوبی داشته باشید ، وقت کردم ترجمه میکنم قرار میدم ....
منظورم از ساب دامین مثلا مورد زیر
http://arzunkadeh.harajiha.ir
ولی اگر همین دامین مستقل باشه در نتایج کاستوم سرچ دیده میشه

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) بله متوجه شدم کاری به ساب دامنه ها نداره کاستم به مرور زمان نمایش داده خواهد شد و این که شک نکنید تمام صفحات در بخش برسی قرار داد خواهند شد .

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) البته الان که دیدم متوجه شدم چرا به دلیل این که این ساب دامنه از یک سرور دیگه فراخوانی داره میشه به همین دلیل میباشد . موفق باشید

بالا