برگزیده های پرشین تولز

مشکل با log off

lordsina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چطور ميشه که بدون اينکه اينترنت قطع بشه لپ تاپ رو تو حالت log off برد؟ من مي خوام شب ها که ميخوابم
لپ تاپ رو برای دانلود روشن بزارم اين مشکلی براش ايجاد نميکنه؟ اگه فقط lcd ايش خاموش باشه؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
وقتی لاگ آف میکنی که دیگه نمیتونی دانلود کنی ! ولی لپ تاپ بر عکس جستش خیلی سگ جون اما حدالمکان سعی کن جای خونک بذاریش ، میتونی یدونه از این فن های مخصوص لپتاپ هم بخری بذاری زیرش .

انشالله که مشکلی پیش نمیاد ، ولی توصیه من اینه که اگر میخوای دائم این کار رو بکنی یه سیستم دسدت دوم دسک تاپ با یه پاور خوب (صنعتی اگر پولش رو داری ) تهیه کنی که به مشکلی بر نخوری !

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
نوتبوکت اگر یکمی هم مال باشه چیزی نمیشه این کاریه که من 2 ساله دارم میکنم با نوتبوکم , اگر بگم تو این 2 ساله شاید 20 بار هم نوتبوکم رو shutdown نکردن راست گفتم چون همیشه در حاله دانلود کردنم حتی اینور اونورم که میبرشم همیشه درش رو فقط میبندم که استندبای میشه .
ولی برای اینکه بعد از یه مدتی نوتبوکتون بیاد تو صفحه logon screen چند راه وجود داره اولیش اینه که یه ScreenSaver تنظیم کنی و تیک One Resume , Display Logon Screen رو بزنی این کاریه که من خودم همیشه میکنم اسکرین سیور هم Blank انتخاب کردم که فقط صفحه سیاه میشه . شما میتونی تو تنظیمات Power که لینکش تو همون قسمت اسکرین سیور ویندوز هست مشخص کنی که بعد از یه مدت زمان مشخصی مانیتورت خودش خاموش بشه که این کارم میشه . برای اومدن تو logon Screen اول ویندوز طوری که فعالیتهای تو اکانتت قطع نشه شما میتونی به جای اینکه LogOff بکنی SwichUser بکنی اینطوری فعالیتیهای داخل اون اکانتت همنجوری باقی میمونه .

بالا