برگزیده های پرشین تولز

مشکل با Notification

genius_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نمی دونم این خبرنامه من چشه؟! میگه که نامه تایید ارسال شد ولی هیچ نامه ای نیست!!
میشه کسی چک کنه و بگه؟!

www.lifesmelody.com

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از genius_boy :
سلام
من نمی دونم این خبرنامه من چشه؟! میگه که نامه تایید ارسال شد ولی هیچ نامه ای نیست!!
میشه کسی چک کنه و بگه؟!

www.lifesmelody.com

همه اینا رو خودش بهت گفت؟:blink:

خب بابا جون عین ارور رو بنویس ببینیم مشکلش چیه:eek:

genius_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون ارور نشون نمیده میگه نامه تایید ارسال شد ولی کو نامه!! یبار عضو شو خودت می فهمی!

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از genius_boy :
اون ارور نشون نمیده میگه نامه تایید ارسال شد ولی کو نامه!! یبار عضو شو خودت می فهمی!

عضو شدم
ببین ایمیل من تو لیست اعضا اضافه شده؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
سعي کن براي خبرنامه از يه سيستم ديگه مثل phplist استفاده کنه که هم قابليت throttle کردن داره و هم فکر کنم بشه ايميل رو از طريق smtp باهاش فرستاد. از تويfantastico ميتوني نصبش کني و يا installatron

ali.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با نوشته عابر موافقم ولي متاسفانه برنامه phplist هم خيلي مشكله اگه كي راحتش ميكردن خوب بود.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از aaber_piade :
سعي کن براي خبرنامه از يه سيستم ديگه مثل phplist استفاده کنه که هم قابليت throttle کردن داره و هم فکر کنم بشه ايميل رو از طريق smtp باهاش فرستاد. از تويfantastico ميتوني نصبش کني و يا installatron

عابر جان یعنی می گی این نوتیفیکیشن ام تی ضعیفه و بهتره از یه چیز دیگه استفاده بشه؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
من از notification خود ام تي زياد خوشم نمياد ولي معنيش اين نيست که کار نميکنه، من باشم واسه کنترل بيشتر ايميل هامو با يه چيز ديگه مي فرستم. شما اگه بخواي با خود ام تي ور اين کار رو بکن:

mt-config.cgi رو در ام تي 3.2 و يا config ام تي ورژن هاي قبل با نام mt.cfg رو باز کن و توش سطر SendMailPath رو پيدا کن و # رو از پشتش بردار و جلوش هم بايد مسير sendmail رو بنويسي که اين مسير چي هست؟ اين رو از کسي که بهت هوست داده بايد سوال کني.

اگه اين کار نشه بايد MailTransfer که زير اون بخش هست رو تنظيم کني واسه smtp و زيرش smtp سرور رو قيد کني، که اميدوارم يکي از اين دو تنظيم بالاخره کارتو راه بندازه.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اون چيزي هم که من پيشنهاد داده بودم يعني phplist به طور کامل تر عبارت بود از ساختن يه خروجي rss در سيستم ام تي و بعد استفاده از phplist براي خوندن محتواي rss و ارسالش به اعضا، الان که نگاه کردم ديدم اين رو يادم رفته توي اون پست اولي بگم. سرويس هايي مثل bloglet هم ميتونن کمکت کنن، يعني rss بگيرن و محتواش رو ايميل کنن به اعضا. حالا اون مورد پست بالا رو فعلا ميخواي تست کن تا بعد.

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
چرا از پلاگین MT-Notifier استفاده نمی کنی؟

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از aaber_piade :
اون چيزي هم که من پيشنهاد داده بودم يعني phplist به طور کامل تر عبارت بود از ساختن يه خروجي rss در سيستم ام تي و بعد استفاده از phplist براي خوندن محتواي rss و ارسالش به اعضا، الان که نگاه کردم ديدم اين رو يادم رفته توي اون پست اولي بگم. سرويس هايي مثل bloglet هم ميتونن کمکت کنن، يعني rss بگيرن و محتواش رو ايميل کنن به اعضا. حالا اون مورد پست بالا رو فعلا ميخواي تست کن تا بعد.

عابر جان این که گفتی خیلی چیز جالبیه
یعنی وقتی نصبش کنیم از اون به بعد هر وقت وبلاگ آپدیت بشه یه ایمیل به اعضا خودش می فرسته؟

باید امتحانش کنم ممنون

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از mbf :
عابر جان این که گفتی خیلی چیز جالبیه
یعنی وقتی نصبش کنیم از اون به بعد هر وقت وبلاگ آپدیت بشه یه ایمیل به اعضا خودش می فرسته؟

باید امتحانش کنم ممنون
پلاگین MT-Notifier دقیقا همین کارا می کنه...

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اگر mt notifier با واسطه خود ام تي بخواد ايميل هاشو بفرسته در شرايط ايشون احتمالا کار نميکنه چون من حدس ميزنم شايد بايد مسير sendmail ش رو تعريف کنه و يا بذاره روي smtp.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از میلاد :
پلاگین MT-Notifier دقیقا همین کارا می کنه...

خب لینک بده
این نوتیفیر چقدر اسمش شبیه نکوفره؟:blink:

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
نسخه قبلیش فارسی شده توی همین فروم هم هست!
نسخه جدیدش هم داره فارسی میشه...

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از میلاد :
نسخه قبلیش فارسی شده توی همین فروم هم هست!
نسخه جدیدش هم داره فارسی میشه...

کی آماده می شه؟:)

بالا