برگزیده های پرشین تولز

مشکل با sendkeys() در C#

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
سلام :big_smile:

آقا ما یه مشکلی پیش اومده واسم هر چی هم سرچ میکنم واقعا هیچ چیزی در رابطه با این مشکل پیدا نمیکنم!!:nothing_to_say:

میخوام با sendkeys.send() مثلا 4 تا "{TAB}" بفرستم به فایرفاکس
که مثلا تو یه سایت روی یه لینکی که هستم بره 4 تا لینک اونورتر و فوکوس بره روی اون.
یعنی کدم اینه :
کد:
            SendKeys.SendWait("{TAB}");

این تو IE جواب میده ولی تو فایرفاکس هر دفه که برنامه اجرا میشه هرچی عشقش بکشه TAB میزنه! یه موقع یکی میزنه یه موقه 3 تا یه موقع 10 تا!:beat_brick:

حالا مشکل چیه به نظر شما؟!

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
نبود؟!؟!
کسی میدونه چه طوری میشه از طریق یه WinAPP به آیتم های داخل یه WEBPAGE دسترسی پیدا کنم؟

_H2_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
در مورد اول، باید دقت داشته باشید که برنامه مورد نظر فعال باشد و یا فعالش کنید و اینکه رویدادی که باعث اجرای کد فرستادن کلید میشود خود تغییر فوکس را شامل نشود، مثلاً اگر بخواهید دکمه ای را کلیک کنید و سپس این کد اجرا شود باید کمی احتیاط کنید.... بعد هم اگر محتویات آن برنامه و کنترلرها و دکمه ها فرق کند این باعث مشکل میشود ....

برای چه میخواهید؟؟؟ قصد نهاییتان چیست؟؟؟ شاید راه خیلی بهتر و تضمینی داشته باشد؟!

در مورد دوم هم از داخل WinApp میتوانید یک Page را دانلود کنید که نتیجتاً کدهای HTML اش به دستتان میرسد، با این مشکلتان حل میشود؟
و یا میتوانید اقدام به نمایش یک html درون برنامه کنید ؟!!
یک کم بیشتر توضیح دهید، چه کار میخواهید انجام دهید؟! سوالاتتان حکایت از روشهای نادرست برای حل مسائل دارد.

بالا