آژانس هواپیمایی
tanki

مشکل با sendkeys() در C#

شروع موضوع توسط cyber boy ‏20 سپتامبر 2007 در انجمن Visual C#.Net

1. cyber boy

cyber boy Registered User

سلام :big_smile:

آقا ما یه مشکلی پیش اومده واسم هر چی هم سرچ میکنم واقعا هیچ چیزی در رابطه با این مشکل پیدا نمیکنم!!:nothing_to_say:

میخوام با sendkeys.send() مثلا 4 تا "{TAB}" بفرستم به فایرفاکس
    که مثلا تو یه سایت روی یه لینکی که هستم بره 4 تا لینک اونورتر و فوکوس بره روی اون.
    یعنی کدم اینه :
    کد:
                SendKeys.SendWait("{TAB}");
    این تو IE جواب میده ولی تو فایرفاکس هر دفه که برنامه اجرا میشه هرچی عشقش بکشه TAB میزنه! یه موقع یکی میزنه یه موقه 3 تا یه موقع 10 تا!:beat_brick:

حالا مشکل چیه به نظر شما؟!

2. آموزش لینک سازی 2018
  3. cyber boy

cyber boy Registered User

نبود؟!؟!
    کسی میدونه چه طوری میشه از طریق یه WinAPP به آیتم های داخل یه WEBPAGE دسترسی پیدا کنم؟

4. _H2_

_H2_ کاربر تازه وارد

سلام
    در مورد اول، باید دقت داشته باشید که برنامه مورد نظر فعال باشد و یا فعالش کنید و اینکه رویدادی که باعث اجرای کد فرستادن کلید میشود خود تغییر فوکس را شامل نشود، مثلاً اگر بخواهید دکمه ای را کلیک کنید و سپس این کد اجرا شود باید کمی احتیاط کنید.... بعد هم اگر محتویات آن برنامه و کنترلرها و دکمه ها فرق کند این باعث مشکل میشود ....

برای چه میخواهید؟؟؟ قصد نهاییتان چیست؟؟؟ شاید راه خیلی بهتر و تضمینی داشته باشد؟!

در مورد دوم هم از داخل WinApp میتوانید یک Page را دانلود کنید که نتیجتاً کدهای HTML اش به دستتان میرسد، با این مشکلتان حل میشود؟
    و یا میتوانید اقدام به نمایش یک html درون برنامه کنید ؟!!
    یک کم بیشتر توضیح دهید، چه کار میخواهید انجام دهید؟! سوالاتتان حکایت از روشهای نادرست برای حل مسائل دارد.

avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانیتبلیغات در گوگل