برگزیده های پرشین تولز

مشکل تغییر زبان ویندوز

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
من قبلا هم این مشکل رو داشتم و برطرف کردم اما الآن یادم نمیاد هرکاری میکنم درست نمیشه
ببینید من وقتی کلیدهای ترکیبی ALT+SHIFT رو میزنم مثل قبل زبان ویندوز تغییر نمیکنه و باید دستی از تولبار تغییر داد درضمن وقتی میخوام متن رو با بک اسپیس پاک کنم اتوماتیک پاک نمیکنه و باید کلیک رو یکی یکی بزنی تا پاک کنه نگه داری ادامه نمیده پاک کردن رو.این مشکل به ناگاه دوباره ایجاد شده لطفا اگه کسی بلده بگه چیکار کنم؟

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
روی Language bar کلیک راست کن Setting رو بزن ... ببین تو لیست چنتا زبان داری ... اضافه هارو پاک کن ، درس میشه احتمالا

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
نه دوست عزیز من فقط دو زبان دارم این مشکل یه چیزه دیگس چون من کلیک استارت روی کیبورد که با زدنش منوی استارت باز میشه رو هم میزنم کار نمیکنه!! ویروس کشی هم کردم 207 تا ویروس کشت اما خبری نشد

niki69

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
احیاناً ویندوزت XP نیست که IE8 روش نصب باشه؟
یه PC چند روز پیش دیدم که بخاطر نصب IE8 روی ویندوز XP این مشکل براش پیش اومده بود وقتی IE6 رو نصب می کردم درست میشد

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوست من فکر کنم بهتره بری توی تنظیمات زبان همانطوری که ArMin_KhAn گفت ببین دکمه default تغییر زبان چیه شاید روی کنترل و شیفت افتاده.
موفق باشید

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
ممنون دوستان مشکل حل شد یه ویروسی بود که وقتی آنتی ویروس آپدیت شد و دوباره چک کردم از بین برد و سیستم رو ریست کردم مشکل برطرف شده بود

بالا