برگزیده های پرشین تولز

مشکل داره؟ Datak ADSL service!

gizmo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه،

حدود 25 روز پیش با داتک قرار داد اینترنت یک ماهه 256 بستم( مرکز تلفن ما عاطف است). و مسئول فروش بمن گفت که تا یک هفته نهایتا 10 روز دیگه سرویس شما متصل میشه و در زمان عقد قرارداد پول مودم و مبلغ اشتراک رو که 70000 تومن شد از من گرقتند. هنوز هیچ تماسی با من نگرفتند!
آیا کسی هست که از این مرکز(عاطف تهران پارس) با داتک قرارداد بسته باشه و مشکل منو داشته باشه!
سپنتا اومد و یه تست 256 بمن داد که اونم 3 روزه برام ردیفش کرد!!! الان دارم از تستش استفاده میکنم واقعا عالیه.
میخوام ببینم اگه داتک سرویساش مثل قول دادنشون مضخرفه برم کنسل کنم! تلفنی هم چند بار زنگ زدم هی منو پاس میدن اینور اونور و در آخر بمن میگن تقصیر مخابراته!!
اگه مقصر مخابراته پس سپنتا چجوری 3 روزه وصلش کرده؟
از شما دوستان اگه کسی از داتک استفاده میکنه لطفا بمن بگه که آیا از سرویس و مهمتر از اون پشتیبانیش راضی هست یا نه!

ممنون

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از gizmo :
سلام به همه،

حدود 25 روز پیش با داتک قرار داد اینترنت یک ماهه 256 بستم( مرکز تلفن ما عاطف است). و مسئول فروش بمن گفت که تا یک هفته نهایتا 10 روز دیگه سرویس شما متصل میشه و در زمان عقد قرارداد پول مودم و مبلغ اشتراک رو که 70000 تومن شد از من گرقتند. هنوز هیچ تماسی با من نگرفتند!
آیا کسی هست که از این مرکز(عاطف تهران پارس) با داتک قرارداد بسته باشه و مشکل منو داشته باشه!
سپنتا اومد و یه تست 256 بمن داد که اونم 3 روزه برام ردیفش کرد!!! الان دارم از تستش استفاده میکنم واقعا عالیه.
میخوام ببینم اگه داتک سرویساش مثل قول دادنشون مضخرفه برم کنسل کنم! تلفنی هم چند بار زنگ زدم هی منو پاس میدن اینور اونور و در آخر بمن میگن تقصیر مخابراته!!
از شما دوستان اگه کسی از داتک استفاده میکنه لطفا بمن بگه که آیا از سرویس و مهمتر از اون پشتیبانیش راضی هست یا نه!

ممنون

خواستن فقط بپیجوننت

وقتی سپنتا برات نصب کرده دیگه هیچ کاری تو مخابرات نداره...فقط داتک باید بیاد مودمش رو بهت بده

کارت تو مخابرات انجام شده تموم شده رفته و گر نه نمیتونستی از سپنتا سرویس بگیری معنیش اینه که مخابرات خط شما رو فعال کرده

زنگ بزن بگو برات خالی نبندن ...بگو من قبلا سرویس گرفتم خط تلفنم فعال شده فقط باید مودم رو وصل کنن

gizmo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم از راهنماییت،

تو از این سرویس استفاده میکنی؟ یا از سرویس دیگه ای؟

من دو تا خط تلفن دارم یکیش الان رو سپنتا کار میکنه و اون یکی هم که با داتک قرارداد بستم و هنوز نیومدند.

یه کافی نت هم نزدیک خونه هست که اونم ADSL داره و از داتک گرفته همش از نقص سرویسش میناله! البته مرکز مخابراتی اونا رسالته و فرق میکنه.

راجع به پارس آن لاین اطلاعاتی داری؟ منظورم زمان نصب کردنشون و کیفیت؟

بازم ممنون

hamed_1988

Registered User
لایک‌ها
3
تا جايي كه من ميدونم شما اگر الان از سپنتا اشتراك ADSL داري نميتوني از شركت ديگه اي اشتراك بگيري رو همون خط تلفن. من قبلا از پارس آنلاين داشتم و وقتي ميخواستم بيام پيش داتك مجبور شدم روي يه خط ديگه بگيرم. يا اينكه ميتوني اول بري به سپنتا بگي كه خط شما رو كنسل كنه و تجهيزات رو از رو خط شما جمع كنه بعدش به داتك بگي كه رو اون خط بهت سرويس بده. شايد علت اين هم كه تا الان طول كشيده همين باشه.
من توحيد هستم و از داتك سرويس گرفتم تازه گفتن واسه شما داره اذيت ميكنه ظرف 10 روز راه انداختن!

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از gizmo :
ممنونم از راهنماییت،

تو از این سرویس استفاده میکنی؟ یا از سرویس دیگه ای؟

من دو تا خط تلفن دارم یکیش الان رو سپنتا کار میکنه و اون یکی هم که با داتک قرارداد بستم و هنوز نیومدند.

یه کافی نت هم نزدیک خونه هست که اونم ADSL داره و از داتک گرفته همش از نقص سرویسش میناله! البته مرکز مخابراتی اونا رسالته و فرق میکنه.

راجع به پارس آن لاین اطلاعاتی داری؟ منظورم زمان نصب کردنشون و کیفیت؟

بازم ممنون

ببین اینی که الان گفتی فرق میکنه حالا

من فکر کردم میخوای رو همون خطی که الان از سپنتا میگیری از داتک هم بگیری

در مورد اینکه همزمان نمیشه از دو تا isp رو یه خط استفاده کرد.... میشه هیچ مشکلی هم نداره اما تو ایران شما باید مودم مخصوص اون شرکت رو بگیری که خودشون میدن و اینکه یه سری تنظیمات رو یا حالا تو مودم انجام میدن و یا به شکل دیگه که باعث میشه نتونی از تجهیزات یکی برای دیگری استفاده کنی و گر نه به خط تلفن ربطی نداره

در خارج از ایران طرف فقط میره یه مودم adsl میخره حالا هر چی بعد هم یه اکانت از هر isp که خواست تهیه میکنه و کانکت میشه

اما الان داری میگی میخوای رو یه خط دیگه از داتک سرویس بگیری که این باعث میشه باز کارت تو مخابرات حل شه

هر خط تلفن باید پورتش از طرف مخابرات برای این سرویس باز شه...من خودم از وایرلس داتک استفاده میکنم اما ندیدم کسی از adsl این شرکت ناراضی باشه فعلا دو تا علت عمده داره یکی اینکه هیچ محدودیت حجمی نداره دوم اینکه خیلی ارزون هست

فعلا هم زیاد قضیش جدی نشده کاربر کم داره کیفیتش خوبه

پارس آنلاین هم خوبه کیفیتش من یکی از دوستام استفاده میکنه اما بستگی داره کجا باشین...اگر منطقه تجاری باشین شاید مثلا پینگ تایمتون با پارس بالا باشه چون ممکنه یه مقدار اون منطقه شولوغ باشه...کاربر های پارس بیشترن در ضمن محدودیت داره سرویس هاش بجز 512 که اونم گرون در میاد ...

gizmo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله من دو تا خط تلفن دارم و بیشتر برای اینکه داتک و سپنتا رو با هم مقایسه کنم این کارو کردم. در آن واحد هم میدونم که نمیشه از دوتاش استفاده کرد اما بطور مجزا میشه. ولی در کل عجیب نیست که نزدیک 26 روز طول کشیده؟ بنظر من فقط رضایت مشتریان داتک بخاطر نداشتن محدودیت حجمیه و قیمت پایینش! البته هنوز وصل نشدم که ببینم سرویسش هم خوبه یا مشکل داره و مهمتر از همه که آیا با اون قیمتی که 256 رو میده واقعا 256 کیلو بیت بر ثانیه هست یا نه چون از بعضیها شنیدم که Average اون پایینتره.

بازم ممنون

happyboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از gizmo :
سلام به همه،

ممنون
من از عاطف و همين داتك گرفتم .7 روزه نصب شد. كيفيتش هم خوبه . بين 23 تا 25 ميتوني دانلود كني

gizmo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کی قرارداد بستی؟ تاریخ دقیقشو میتونی بمن بگی؟ داتک که منو سرکار گذاشته! 27 روزه هنوز خبری نیست! نمیدونم آپولو میخوان هوا کنن یا شکماشون سیر شده!
راستی 256 داری یا 128؟ اگه 256 داری یه پینگ از www.yahoo.fr میگیری ببینم با 256 سپنتا چقدر فرق داره؟

ممنون

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از gizmo :
کی قرارداد بستی؟ تاریخ دقیقشو میتونی بمن بگی؟ داتک که منو سرکار گذاشته! 27 روزه هنوز خبری نیست! نمیدونم آپولو میخوان هوا کنن یا شکماشون سیر شده!
راستی 256 داری یا 128؟ اگه 256 داری یه پینگ از www.yahoo.fr میگیری ببینم با 256 سپنتا چقدر فرق داره؟

ممنون

پینگ تایم به سرعت ربط نداره ...پینگ تایمی که کانکشن 256 میده از یه isp با پینگ تایم یه کانکشن 100 مگی از همون isp یکی هست

تو ایران 128 با 256 یکیه اما خارج از ایران 128 به بالا پینگ ثابت میشه

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از gizmo :

ممنون

gizmo اگه تا الان خبری نشده بدون بعدشم خبری نمیشه برای من 6 ماه پیش 3 روزه نصب کردن الان مثل اینکه شده 1 هفته 10 روز اما نه 4 هفته مطمئن باش یا به مسئول فروش برگتو ندادی یا گم کردن :D چون یکی بود که همچین بلای سرش امد رفت پس گرفت ! یا زنگ بزن روزی 2 بار یا برو انجا ;)

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
پاشو بورو اونجا با زنگ کارت درست نمیشه
واسه من 11 روز طول کشید بعد نصب کردن
پینگ هم
153 هست
تو yahoo.fr

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از m_amin :
پاشو بورو اونجا با زنگ کارت درست نمیشه
واسه من 11 روز طول کشید بعد نصب کردن
پینگ هم
153 هست
تو yahoo.fr

چرا هر وقت غیبتتو میکنم پیدات میشه؟ :D

gizmo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقایون ممنون،

فردا زنگ میزنم یکم دری وری بهشون میگم بعد میرم خونشونو میریزم! واقعا که خیلی درپیتن! یکی از دوستام انگلیس زندگی میکنه و اون هم از ADSL استفاده میکنه. سرعت دانلودش که وحشتناکه! 300 KByte/sec یعنی 2.5 Mbit/sec بندویدشه حالا در مقایسه با سرعت اینجا 256 Kbit/Sec خودتون حساب کنید چقدر فرقشه! 9.5 پوند در ماه میده به پول ما میشه 16000 تومان. تازه اونم تلفن کرد در کمتر از 5 ساعت اومدن وصلش کردن و کلی هم اشانتیون ازقبیل یه وب کم ، کارت مموری 1 گیگ و چندتا چیز دیگه روش دادن! وقتی برام تعریف میکرد کلی دپرس شدم!

hamed_1988

Registered User
لایک‌ها
3
داتك فروشش واقعا ضعيفه!
ولي پشتيباني و سرويسش خوب بوده تا حالا.

happyboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از gizmo :

ممنون

من 4 دي قرارداد بستم .سرويس من هم 256 است. پينگ هم زير اومده
Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600

Pinging www.euro.yahoo.akadns.net [217.12.3.11] with 32 bytes of data:

Reply from 217.12.3.11: bytes=32 time=143ms TTL=242
Reply from 217.12.3.11: bytes=32 time=147ms TTL=242
Reply from 217.12.3.11: bytes=32 time=143ms TTL=242
Reply from 217.12.3.11: bytes=32 time=145ms TTL=242

Ping statistics for 217.12.3.11:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 143ms, Maximum = 147ms, Average = 144ms

3pehr_carlos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از gizmo :
سلام به همه،

ممنون
ETEFAGHAN MARKAZE MOKHABERATIE MA HAM AATEFEH

MANAM AZ TARIKHE 29.3.85 KE GHARARDAD BASTAM HICH KHABARI NIST HAMASHAM MIPICHOONANANM
DIGE MOONDAM CHE KONAM AGE KASI MITOONE YE KOMAKI BE MA BEKONE YA AGE NEMISHE PASHAM BERAM BASATESHONO BERIZAM BEHAM

بالا