برگزیده های پرشین تولز

مشکل در اجرای یک برنامه

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
من برنامه ی cuteftppro 7 را از ایطنترنت دانلود کره بودم حدود 3 ماه پیش وقتی ستاپش را اجرا میکردم کار میداد ولی الان که اجرا میکنم این پیغام را میده
http://monirzadeh.persiangig.com/image/E.JPG

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
دو حالت داره
يكي اينكه مثلا دستگات درست شان نشده و last cluster داشتي و اين مشكل پيش اومده يا يه برنامه اي فايل نصب را خرابش كرده كه قسمت فايلهاي كمپرس شدش مشكل پيدا كرده و اين پيغام رو ميگيري( كه خيلي محتمله) بايد دوباره دانلودش كني( براي اطمينان ببين رو دستگاه ديگه اي كار ميكنه يا نه )
و ديگري ستاپ كننده برنامه بعلت ويروس و از اين دست برنامه ( كه يا داشتي يا در حال فعاليت هستن )خراب شده ( يا نميتونه ار كنه ) و كلا فايلهاي نصبي كه با اين نوع ستاپ كننده توليد شده رو دستگاه شما كار نميكنه بايد حذف اش كني و بعد اسنستالش كني ( كه معمولا اتوماتيك اين كار ميشه ) كه خيلي خيلي بعيده . بيشتر همون حالت بالاست
اميدورام كمك كنه

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از saeedsmk :
دو حالت داره
يكي اينكه مثلا دستگات درست شان نشده و last cluster داشتي و اين مشكل پيش اومده يا يه برنامه اي فايل نصب را خرابش كرده كه قسمت فايلهاي كمپرس شدش مشكل پيدا كرده و اين پيغام رو ميگيري( كه خيلي محتمله) بايد دوباره دانلودش كني( براي اطمينان ببين رو دستگاه ديگه اي كار ميكنه يا نه )
و ديگري ستاپ كننده برنامه بعلت ويروس و از اين دست برنامه ( كه يا داشتي يا در حال فعاليت هستن )خراب شده ( يا نميتونه ار كنه ) و كلا فايلهاي نصبي كه با اين نوع ستاپ كننده توليد شده رو دستگاه شما كار نميكنه بايد حذف اش كني و بعد اسنستالش كني ( كه معمولا اتوماتيك اين كار ميشه ) كه خيلي خيلي بعيده . بيشتر همون حالت بالاست
اميدورام كمك كنه
ظن اول احتمال بيشتري دارد .

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
این حالت اول یعنی چی و چجوری میشه درستش کرد

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
يعني فايلت خراب شده بايد يك بار ديگر دانلودش كني ( ببين بعلت سرعت بالاي چرخش ديسك هارد 7200 دور بر دقيقه اگه احتمالا دستگاه وسط كار خاموش بشه يا يه برنامه دستگاهتو ريستارت كنه يكسري از اطلاعات كه توسط fat ادرس دهس ميشن خراب ميشن( يعني در واقعه فت بهم ميريزه ) اطلاعات رو هارد هست ولي معلوم نيست چه قسمتي مال چيه و ......)

اميدوارم كمك كنه

بالا