• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل در ارتباط با کامپیوتربا بلوتوس

naz_toto

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
من يک گوشي قديمي نوکيا دارم و مي خوام توسط برنامه MOBILedit! Forensic ورژن 5.0.1.988 و به وسيله بلوتوس از اون بکاپ بگيرم و توسط کامپيوتر منيجش کنم چون pc suite براي اين گوشي امکان کار با مسیج رو و يا کار با بلوتوس رو نميده ولي برنامه ديوايس بلوتوس کامپيوتر من رو تشخيص نميده و به همين خاطر نمي تونه گوشي رو پيدا کنه البته خود برنامه MOBILedit اين گوشي رو ساپورت ميکنه
بلوتوس من IVT BlueSoleil هست و توسط خود برنامه IVT BlueSoleil به راحتي ميشه به گوشي ارتباط پيدا کرد و فايل انتقال داد ولي برنامه MOBILedit اي رو ديتکت نميکنه.
در تنظيمات MOBILedit در قسمت پورت يک بخش داره که ميتونيم گزينه IVT BlueSoleil Bluetooth Driver رl انتخاب کنيم ولي به صورت پيش فرض Microsoft Windows Bluetooth Driver انتخاب شده و هر چي اون يکي رو انتخاب ميکنم به محض اينکه OK رو ميزنم باز هم مي بينم که فقط Microsoft Windows Bluetooth Driver انتخاب شده و نميشه چيز ديگه اي رو انتخاب کرد.
يک گزينه WIDCOMM Bluetooth Driver هم داره که مثل اون يکي هر چي انتخابش ميکنم باز خودش از حالت انتخاب خارج ميشه
خواهش ميکنم به من در حل اين مشکل کمک کنيد.

naz_toto

Registered User
لایک‌ها
0
جالبه هیچ کس نمیدونه چیکار باید کرد!

dashmona35

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما آنتی ویروس اگردارید آنراغیرفعال کنید بصورت کامل- اینترنت هم به همین صورت بعداز طریق دیواس منیجر اون درایوی که گفتید پاک کنید ودیوایس منیجرببندیش واز کنترل پنل و در قسمت ادد هاردور آن را نصب کنید البته اونجا ممکن هردودرایو شمابیادولی شمادرایوموردنظر راانتخاب کنید ویابصورت دستی یا همون غیراتوماتیک از دیوایس منیجر وانتخاب مسیردرایوسخت افرارخودتون نصب کنید امان از این بلتوث!!!

بالا