برگزیده های پرشین تولز

مشکل در ارسال فایلهای جاوا با بلوتوث

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان.

گوشی من 6680 هست. برای دوستم که دارای گوشی k750 سونی اریکسون هست هر وقت میخواهم فایلهای با پسوند Jar یا جاوا بفرستم پیغام Unable to protect را نشان میدهد.

یعنی مثلا اگر با فرمت Zip یا SIS بخوام چیزی براش بفرستم توسط بلوتوث میشه ولی فایلهای با پسوند جاوا نمیشه.

میشه راه حل رو برام بگید؟

ممنون!

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان.

گوشی من 6680 هست. برای دوستم که دارای گوشی k750 سونی اریکسون هست هر وقت میخواهم فایلهای با پسوند Jar یا جاوا بفرستم پیغام Unable to protect را نشان میدهد.

یعنی مثلا اگر با فرمت Zip یا SIS بخوام چیزی براش بفرستم توسط بلوتوث میشه ولی فایلهای با پسوند جاوا نمیشه.

میشه راه حل رو برام بگید؟

ممنون!

سلام
نرم افزار FExplorer كه يك نرم افزار مهم در مديريت فايل هست رو نصب كنيد .
برنامه را باز كنيد وارد Inbox بشويد برنامه مورد نظر ( جاوا ) رو هايلايت كرده و با زدن كليد 4 cut نمائيد .
از Inbox خارج شده و وارد درايو E و سپس پوشه Other شويد ( ميتونيد تو هر پوشه ديگري هم بريد ولي معمولا اين پوشه در درايو Eرو مركز ذخيره اطلاعات قرار بديد ) دكمه 7 را بزنيد تا برنامه پيست شود .
برنامه را هاي لايت كرده بعد به ترتيب Option ------ File-------Rename را بزنيد و صرفا از پسوند Jar حرف r را پاك كنيد .
حالا روي بررنامه رفته ( از همون محيط FExplorer ) و به ترتيب Optino------- send------- via Bluetooth را بزنيد ميبينيد كه فايل هم براي گوشي هاي سوني اريكسون و هم نوكيا ( سمبيني ) ارسال ميشود .
فقط نكته در اين است كه :
افرادي كه گوشي سوني اريكسون دارند نمي تونند فايل را نصب كنند چون قادر به Rename كردن اون در گوشي خود نيستند دوست شما بايد فايل رو ببره رو كامپيوتر خودش و پسوند ja رو به Jar تبديل كنه وسپس اونو به گوشيش سند كنه در نتيجه قابل نصب خواهد بود .
موفق باشيد.

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
خیلی ازت ممنونم بابت راهنماییت.

ولی راه دیگه ای وجود نداره که مستقیما براش ارسال کنم و اینهمه دنگ و فنگ نداشته باشه.

برنامه Fexplorer رو هم دارم.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
منم همین مشکلو دارم!

با ProfiExplorer ظاهرا میشه هنوز تست نکردم

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
ممنون حسن جان.

امیدوارم برای منم کار کنه.

نتیجه رو میگم.

یک دنیا ازت ممنون...

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
سلام مجدد.

حسن جان برنامه رو نصب کرم و دو آیکون ظاهر میشه یکی ProfiMail و دیگری ProfiExplorer که من از همون ProfiExplorer استفاده کردم.

نمیخواد برنامه رو رجیستر کنم؟ یعنی در این Profo Explorer جایی رو برای این کار پیدا نکردم ولی در ProfiMail بود که اونم عجیب قریب بود.

بالا