برگزیده های پرشین تولز

مشکل در استفاده از نرم افزار میرعماد 2

lee_young_ae

Registered User
لایک‌ها
1
سلام...
یه مشکل اساسی تو برنامه ی خوشنویسی میرعماد 2 داشتم که هرکاری کردم نتونستم درستش کنم...
البته مثل اینکه من شانس ندارم ... تو پی سی دوستم خیلی خوب کار میکرد همین که آوردم تو ویندوز خودم نصب کردم دیدم کار نمیکنه... :(
ویندوز ویستا با ورد 2007 ... تو توضیحات برنامه نوشته که با ویستا و ورد 2007 سازگاره .. پس از این بابت مشکلی نیست... :eek:
من که برنامه ی میرعماد رو اجرا می کنم و بعد وارد ورد میشم، هرچی که تایپ می کنم روی صفحه ی ورد هیچی تایپ نمیشه ولی در قسمت بار کوچکی که تو پایین صفحه کنار ساعت هستش، نوشته هام مشخصه... نمی دونم چشه :(

دو تا هم اتچ کردم یه نگا بندازین می فهمین چی میگم... هم با ورد امتحان کردم.. هم با ورد پد... اگه می دونید پلیز حتماً بگید که خیلی لنگم... !

فایل های ضمیمه

• Word.jpg
    Word.jpg
    60.9 KB · نمایش ها: 47
  • WordPad.jpg
    WordPad.jpg
    48.9 KB · نمایش ها: 44

lee_young_ae

Registered User
لایک‌ها
1
خودم پیدا کردم... :p
باید فایل usp10.dll رو از داخل پوشه میرعماد به فولدر Office12 در محل نصب آفیس کپی کنیم.... :happy:
اینو گفتم تا اگر کسی این مشکل رو پیدا کرد سریع حل بشه.... :blush: :)

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
یه سئوال کوچیک ...
میر عماد رو از جایی دانلود کردی یا خریدی ؟
اگر دانلود کردی و لینک رو نمی تونی اینجا بزاری میشه تو PM معرفی کنی؟
نسخه فوله (منظورم اینه که رجیستر شده هست یا ترایال :blush:) ؟
ممنون

soheilspeedart

Registered User
لایک‌ها
1
خودم پیدا کردم... :p
باید فایل usp10.dll رو از داخل پوشه میرعماد به فولدر Office12 در محل نصب آفیس کپی کنیم.... :happy:
اینو گفتم تا اگر کسی این مشکل رو پیدا کرد سریع حل بشه.... :blush: :)

من دقیقا همین مشکل رو با آفیس 14 دارم (آفیس 2010) و این کاری که شما انجام دادی رو هم تست کردم ولی هنوز هم مشکل پا برجاست، کسی می تونه کمکم کنه؟

alireza-as

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آفیس 2010 هنوز کامل نیست و مشکل داره .. هر کاری هم که بکنی درست نمیشه ... اشکال از نرم افزار میرعماد نیست ، اشکال از آفیسه .
من خودم هم همین مشکل را داشتم و هرجا گشتم راه حلی پیدا نکردم آخرش مجبور شدم 2010 را پاک کنم و همون 2007 را دوباره نصب کنم تا بتونم باهاش کار کنم!

alireza-as

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دقیقا همین مشکل رو با آفیس 14 دارم (آفیس 2010) و این کاری که شما انجام دادی رو هم تست کردم ولی هنوز هم مشکل پا برجاست، کسی می تونه کمکم کنه؟

آفیس 2010 هنوز کامل نیست و مشکل داره .. هر کاری هم که بکنی درست نمیشه ... اشکال از نرم افزار میرعماد نیست ، اشکال از آفیسه .
من خودم هم همین مشکل را داشتم و هرجا گشتم راه حلی پیدا نکردم آخرش مجبور شدم 2010 را پاک کنم و همون 2007 را دوباره نصب کنم تا بتونم باهاش کار کنم

Farshad.B

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . میشه لینک نرم افزار میرعمادو بزاری ؟؟؟

بالا