برگزیده های پرشین تولز

مشکل در افزونه Smush

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
دوستان مشکلی ک در این افزونه برام به وجود اومده اینه ک دیگه نمیخوام رو وردپرسم نصب باشه چون بعد چند روز عکسهامو نمایش نداد الان هم کل عکسهای پست هامو نشون نمیده الان کسی هست توضیحی بده ک باید چیکار کنم میخوام افزونه رو پاک کنم عکس های تصویر شاخصم بیاد رو سایت یا حداقل دوباره بشینم عکسها رو بارگذاری کنم چون کلا نمیاره بالا عکسها رو

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
سلام میتونید از هاست حذفش کنید

سلام الان پاکش کردم افزونه رو ولی فک کنم ادرس عکسهای شاخص رو تغییر داده الان چیکار کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید تا این مسئله واسم برطرف بشه ممنون میشم

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
سلام دیگه ذخیره شده نمیشه کاری کرد . چند مدته از این افزونه استفاده میکنید؟

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
1 هفته الان فقط میخوام عکسها رو دوباره بارگذاری کنم اما بازم نمیشه نمیاد عکسها بالا الان میخوام
دیگه این افزونه رو بزارم کنار تمام مطالب رو عکسهاشون رو دوباره بارگزاری کتم و فقط الان تنها مشکلم اینه ک هنوز ک پاک هم ک کردم بازم عکسها نمیاد بالا برای این مشکل چیکارکنم:general107:

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
1 هفته الان فقط میخوام عکسها رو دوباره بارگذاری کنم اما بازم نمیشه نمیاد عکسها بالا الان میخوام
دیگه این افزونه رو بزارم کنار تمام مطالب رو عکسهاشون رو دوباره بارگزاری کتم و فقط الان تنها مشکلم اینه ک هنوز ک پاک هم ک کردم بازم عکسها نمیاد بالا برای این مشکل چیکارکنم:general107:

فکر کنم فقط یک راه داری به هاستینگت تیکت بدی بک اپ هفته پیشت رو ریستور کنه

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
فکر کنم فقط یک راه داری به هاستینگت تیکت بدی بک اپ هفته پیشت رو ریستور کنه
ن ن الان عکسها هست تو سایت اپلود هستن تصاویر شاخص همه وجود دارن این افزونه مسیر ها رو انگار تغییر داده ک نشون نمیده دیگه تو سایت بعد حذف افزونه

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
اینا الان هستن تو پست ها ثبت شده عکسهای تصویر شاخص اما نشون نمیده الان بعد حذف افزونه هرچی پست ارسال میکنم تصویر شاخ نشون نمیده

فایل های ضمیمه

• HGHGHGH.png
    HGHGHGH.png
    103.5 KB · نمایش ها: 2

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
خب اگر تعدادشون زیاد نیست میتونید از اول آپلود کنید

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
خب اگر تعدادشون زیاد نیست میتونید از اول آپلود کنید
خوب عزیز الان مشکل من همینه اصلا پست جدید هم ک ارسال میکنم نمیشه عکس بالا نمیاد مثل تصویر زیر پست اینجوری میاد عکس اپلود میشه تو قسمت ارسال پست مشاهده میشه اما بعد ایجاد کردن پست تصویر نمایش داده نمیشه

فایل های ضمیمه

• 4654645656.png
    4654645656.png
    113.6 KB · نمایش ها: 2
بالا