برگزیده های پرشین تولز

مشکل در ایمپورت کردن دیتابیس به یک وردپرس نصب شده

1irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به تمام دوستان گرامی
یک سوال دارم که امیدوارم با کمک شما به نتیجه برسیم ؟
Backup دیتابیس وردپرس یک سایت را در اختیار دارم که می خواهم آن را دوباره پس از نصب وردپرس مجدداً به سایت وارد کنم. ( سایت بنا به دلایلی از کار افتاده و به هیچ عنوان نمی توان با وردپرس قبلی کار کرد. بنابراین می خواهم تمام فایلهای قبلی را delete کرده و مجدداً وردپرس را از نو نصب کنم. ) اما وقتی این کار را در حالت offline بر روی وردپرس نصب شده بر روی ویندوز انجام میدهم یعنی دیتابیس را import می کنم ، نمی دانم چرا دیگر نمی شود لاگین کرد و با ارور اینکه هنوز وردپرس نصب نشده مواجه میشوم. علت چیست ؟
حتی اول دیتابیس رو وارد کردم و بعد که خواستم وردپرس را نصب کنم چون یک بار table ها وارد شده و ساخته شده اند اجازه نصب وردپرس داده نمی شد ودر صفحه نوشته بود .:
Already Installed
You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first
.​

خلاصه بدجوری به کمک نیاز دارم. این دیتا بیس شامل 1800 مطلب و 9 یوزر می باشد.
چه طوری دیتابیس را معرفی کنم که چیزی به هم نریزه ؟
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم. :blink: :wacko: :blush: ;)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
عادي نصبش کن و فقط تيبل مربوط به entry ها و کامنت ها رو روي ديتابيس بريز

Ali_ix

Registered User
لایک‌ها
5
یک سوال خارج از موضوع : احتمالا این دیتابیس به پزشکی مربوط نمیشه ؟ :D

شما روی لوکال از چه سیستمی استفاده میکنی ؟
آیا مشخصات رو توی فایل wp-config به درستی وارد میکنی ؟

اصولا وقتی فایل کانفیگ درست ست شده باشه برای لوکال و دیتابیس ایمپورت شده باشه هیچ مشکلی نباید باشه..
البته برای اطمینان باید بری به تیبل wp-options و آدرس وردپرس رو تغییر بدید به آدرس لوکال .. هر چند که این بخش باعث اون خطایی که گفتید نمیشه ...

بازهم خارج از موضوع : اگر حواب سوال اولی مثبت بود ! ایمیل بزن دربارش صحبت کنیم .. این مورد خیلی عجیبه !

Ali_ix

Registered User
لایک‌ها
5
شاهد بورو دم محله خودتون (فوروم خودتون) بازی کن :D

بالا