برگزیده های پرشین تولز

مشکل در تشخیص موس

gba

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
موس من Fom-1900 است که وقتی اون رو به پورت USB لپتاپم وصل می کنیم خطای تشخیص ندادن می آید تا پس از کلی وصل و قطع کردن درست می شود(با هر سه پورت امتحان کردم، رو کامپیوتر دیگه هم همین جوری شد). Driver ها رو هم نصب کردم جواب نداد. حالا مشکل از موسه یا USBیا اصلا این ها همین جورین؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اگر به كامپيوتر ديگري هم وصل كرديد و همين مشكل بود ، احتمال اينكه پورت هاي usb هر دو كامپيوتر مشكل داشته باشند كمي بعيد به نظر مي رسد . به احتمال زياد ماوس مشكل دارد و خوشبختانه فراسو خدمات پشتيباني خوبي دارد و اين ايراد براحتي قابل رفع است .

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از behroozsara :
اگر به كامپيوتر ديگري هم وصل كرديد و همين مشكل بود ، احتمال اينكه پورت هاي usb هر دو كامپيوتر مشكل داشته باشند كمي بعيد به نظر مي رسد . به احتمال زياد ماوس مشكل دارد و خوشبختانه فراسو خدمات پشتيباني خوبي دارد و اين ايراد براحتي قابل رفع است .
ممنون از جوابتون ولی بدبختانه من اصفهان زندگی می کنم. کسی می دونه نمایندگیش تو اصفهان کجاست؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
در سايتش اطلاعات كاملي در مورد نمايندگي هايش دارد .

mreza2008

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از gba :
ممنون از جوابتون ولی بدبختانه من اصفهان زندگی می کنم. کسی می دونه نمایندگیش تو اصفهان کجاست؟
عزیزم میتونی با 118 تماس بگیری و شماره تلفن نمایندگیشا بگیری یا اگه نخواستی باید بری بازار طالقانی(خ طالقانی) و نمایندگی پاسکال اونجاست .

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از Behrooz :
در سايتش اطلاعات كاملي در مورد نمايندگي هايش دارد .
میشه بگید کجا این ها را نوشته؟

بالا