برگزیده های پرشین تولز

مشکل در حذف آنتی ویروس

gholamreza-alipoor77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و ضمن تبریک سال جدید .
خدمت دوستان و اساتید عارض هستم که بنده از نسخه 8 آنتی ویروس eset smart security استفاده میکردم و کرک کرده بودم و با اشتباه خودم دستم خورد روی دکمه و آپدیت به نسخه 10 شد و کرک غیر فعال شد .
بعد از آپدیت ، انتی ویروس رو از طریق کنترل پنل حذف کردم ، ولی مشکلی که وجود داره این هستش که نرم افزار در لیست قسمت کنترل پنل من نیستش ، ولی از قسمت task manager بخش processes ، همونطور که در تصویر مشاهده میکنید برنامه eset service در حال اجرا هستش و قابل بستن نیستش . در صورتی که در کنترل پنل من نیستش.
Screenshot_90_.png

Screenshot_91_.png

همونطور که در تصویر میبینید هنگام بستن eset servise با پیغام خطای فوق روبرو میشم .
موضوع بعدی اینکه در قسمت تنظیمات ، قسمت آنتی ویروس و فایروال سیستم ، با وجود اینکه من حذف کردم انتی ویروس رو ، ولی هنوز eset smart security رو به عنوان فایروال و انتی ویروس میشناسه همونطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید .
Screenshot_92_.png

مورد بعدی اینکه حتی اجازه ی نصب آنتی ویروس رو هم نمیده . و با تصویر زیر روبه رو میشم .
Screenshot_93_.png

همچنین ، بعد از حذف آنتی ویروس از طریق کنترل پنل در درایوی که من انتی ویروس رو نصب کردم ، مقداری فایل مونده که قابل حذف نیستش و با ارور زیر رو به رو میشم .:
Screenshot_94_.png

در هر صورت مشکل به شرح بالا بودش ، لطفا اساتیدی که میتونند کمک کنند ، در صورت امکان اگه لطف کنند به من کمک کنند ممنون میشم ، چون ویندوز من اورجینال هستش و از ابتدایی که سیستم رو خریدم ، ویندوز رو عوض نکردم ، نمیخوام سر این مشکل ، الکی ویندوز عوض کنم.
پیشاپیش ممنون از اونایی که در حل مشکل کمک کنند.
با تشکر .

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
ابتدا نرم افزار uninstaller برای eset internet security 10 رو با توجه به نوع ویندوزی که نصب کردید (هنگام دانلود مثلا اگر ویندوز ۸ 32 بیتی هست باید uninstaller ویندوز ۸ 32 بیتی رو دانلود کنید) دانلود کنید و بعد eset internet security 10 رو از سایتش دانلود کرده و نصب کنید و بعد آنرا با نرم افزار uninstaller حذف کنید، البته اگر خواستید میتونید از نسخه trial این آنتی ویروس تا ۳۰ روز بطور رایگان استفاده کنید و بعد آنرا حذف کنید

Scut_Original

Registered User
لایک‌ها
18
توصیه ای که من میتونم کنم اینه که ابتدا دوباره آنتی ویروس رو نصب و توسط نرم افزارRevo Uninstaller کاملا از رجیستری ویندوزحذف کنید.
موفق باشید

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
برو سایت eset یه uninstaller داره فقط تو محیط safe mode کار می کنه
به راحتی مشکلت حل میشه

gholamreza-alipoor77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ابتدا نرم افزار uninstaller برای eset internet security 10 رو با توجه به نوع ویندوزی که نصب کردید (هنگام دانلود مثلا اگر ویندوز ۸ 32 بیتی هست باید uninstaller ویندوز ۸ 32 بیتی رو دانلود کنید) دانلود کنید و بعد eset internet security 10 رو از سایتش دانلود کرده و نصب کنید و بعد آنرا با نرم افزار uninstaller حذف کنید، البته اگر خواستید میتونید از نسخه trial این آنتی ویروس تا ۳۰ روز بطور رایگان استفاده کنید و بعد آنرا حذف کنید
سلام و درود مجدد .
مرسی از راهنمایی تون . ولی نتونستم از این طریق برطرف کنم متاسفانه.اگه امکانش هست کمی با جزئیات توضیح بدید یا اینکه راه حل دیگع ای اگه دارید ممنون میشم .با تشکر.

gholamreza-alipoor77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
توصیه ای که من میتونم کنم اینه که ابتدا دوباره آنتی ویروس رو نصب و توسط نرم افزارRevo Uninstaller کاملا از رجیستری ویندوزحذف کنید.
موفق باشید
اصلا گویا داخل قسمت کنترل پنل نیستش ، که بشه از طریق safe mode کاری انجام داد ، سیف مود رو هم انجام دادم نشد که نشد .

wparker

Registered User
لایک‌ها
80
یکی از بهترین روش‌ها این است که آخرین نسخه آنتی ویروس را با استفاده از اینستالر آنلاین نصب کنید.
سپس اقدام به حذف آنتی ویروس نمائید.

gholamreza-alipoor77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون از راهنمایی تمام دوستان .
اما به روش زیر حل کردم ، امیدوارم اگه از دوستان کسی چنین مشکلی داشت ، بتونه به روش زیر حل کنه مشکل اش رو .
Screenshot_98_.png

توضیحات :
  • پس از دانلود، سیستم را ریست کرده و از محیط [ Safe Mode ] به محیط ویندوز بروید( با زدن دکمه F8 به محیط [ Safe Mode ] بروید برنامه را اجرا کرده و دکمه Y را برای اجرای حذف برنامه بزنید.
download

بالا