• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل در دریافت تصویر گیرنده دیجیتال

piks

Registered User
لایک‌ها
4
سلام. لطفاً دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند راهنمایی فرمایند.

گیرنده دیجیتال Xoro مدل HRT 1260 وارداتی از آلمان،
با جستجوی سگنال همه کانالهای دیجیتال صوتی و تصویری ایران را با نام پیدا می کند ولی هنگام نمایش صدا یا تصویر می نویسد: no video support
لطفاً راهنمایی کنید. درود

oriental_2011

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما کلید info روی کنترل رو بزن ببین درصد قدرت و سیگنال چقدره.اگه بالای 65 درصد باشه از لحاظ دریافت امواج مشکل نداری.بعضی وقتا پیش میاد که فقط موقع سرچ کردن نام شبکه های رادیو و تلویزیون رو پیدا میکنه و تصویر و صدا نداره.بیشتر اوقات زمانی که درصد کم باشه این اتفاق میفته.در اینصورت باید ارتفاع آنتن رو بالاتر ببری.

piks

Registered User
لایک‌ها
4
سلام. ممنون از راهنمایی شما ولی آنتن بیشتر از 75 درصد سیگنال دارد و مشکل از سخت افزار باید باشد. کماکان پیغام می دهد که no video support

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
سلام (این توضیحات مربوط به گیرنده دیجیتال کامپیوتر میباشد نه دستگاه ست تاپ باکس!) این مشکل شما صد درصد بخاطر ضعیف بودن سیگنال هست ممکنه ایراد از آنتن و سیم آنتن باشه جهت انتن را هم به سمت جنوب غربی تنظیم کن. این گیرنده های دیجیتال خیلی به آنتن حساس هستن اصلا روی سیگنال 75 درصد حساب نکن در بدترین حالت هر دو نشانگر سیگنال باید روی 80 باشه تا بتونی تصویر و صدا داشته باشی. در ضمن اگر نرم افزار سیستمت مثل گرافیک و رم ضعیف هست از نرم افزار honestech tvr استفاده کن ولی اگر گرافیکت بالاتر از 128 و رمت بالاتر از 512 هست از نرم افزار hdtvplayer استفاده کن اگر موفق به پیدا کردن این نرم افزارها نشدی بگو تا برایت آپلود کنم.

oriental_2011

Registered User
لایک‌ها
0
سلام (این توضیحات مربوط به گیرنده دیجیتال کامپیوتر میباشد نه دستگاه ست تاپ باکس!) این مشکل شما صد درصد بخاطر ضعیف بودن سیگنال هست ممکنه ایراد از آنتن و سیم آنتن باشه جهت انتن را هم به سمت جنوب غربی تنظیم کن. این گیرنده های دیجیتال خیلی به آنتن حساس هستن اصلا روی سیگنال 75 درصد حساب نکن در بدترین حالت هر دو نشانگر سیگنال باید روی 80 باشه تا بتونی تصویر و صدا داشته باشی. در ضمن اگر نرم افزار سیستمت مثل گرافیک و رم ضعیف هست از نرم افزار honestech tvr استفاده کن ولی اگر گرافیکت بالاتر از 128 و رمت بالاتر از 512 هست از نرم افزار hdtvplayer استفاده کن اگر موفق به پیدا کردن این نرم افزارها نشدی بگو تا برایت آپلود کنم.

دوست عزیز این توضیحاتی که بنده دادم دقیقا برای ست تاپ باکس بود نه گیرنده کامپیوتر

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
دوست عزیز این توضیحاتی که بنده دادم دقیقا برای ست تاپ باکس بود نه گیرنده کامپیوتر

سلام منظور من توضیحات خودم بود. من در جمله بندی به زبان فارسی کمی مشکل دارم ببخشید:)

piks

Registered User
لایک‌ها
4
سلام. باید عرض کنم که دستگاه مورد نظر به کامپیوتر وصل نمی شود و ضمناً ری سی ور ماه وار ه نیست.
فکر می کنم چون سیستمش آلمانی بوده به ایران نمی خوره.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا