برگزیده های پرشین تولز

مشکل در مرحله ای از GTA SA

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از samgame :
با عرض شرمندگی تو هر 3 مرحله موندم...
1:میگه برو زیر ابی میرم 30 min زیر آبی باز میگه برو زیر ابی.... (w)
2:میگه هواپیما باید بزنی میزنم 30min صبر می کنم هیچی نمیشه.
3:تو قطار یه نفر هست میرم دنبالش میکشمش میگه mission field نمیکشمش میگه mission field ؟؟؟؟؟
اینم save بازی :wacko:
تا 4شنبه سعی میکنم مرحلرو رد کنم !

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از samgame :
با عرض شرمندگی تو هر 3 مرحله موندم...
1:میگه برو زیر ابی میرم 30 min زیر آبی باز میگه برو زیر ابی.... (w)
2:میگه هواپیما باید بزنی میزنم 30min صبر می کنم هیچی نمیشه.
3:تو قطار یه نفر هست میرم دنبالش میکشمش میگه mission field نمیکشمش میگه mission field ؟؟؟؟؟
اینم save بازی :wacko:
در مورد سوال3 انقد اون مردرو باید تعقیب کنی تا وقتیکه پیغام میاد که بکشش !!!
در مورد سوال 1و2 هم ، شاید چون کد تقلب وارد کردی ، زمان دیر میگذره !!!!!

safaali55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان:من توی یک قسمت ازGTA SA گیر کردم میشه یکی بگه اونجائی که شهر به آشوب کشیده شده و پیغام اومده Recuite a cople of grove street gang members باید چه کار کنم؟من تقریبا تمام شهر رو گرفتم وTotal Recpect هم فوله.ولی تو این قسمت به همراه سزار که میرم هیچ علامتی یا کاری انجام نمیده و نمیدونم باید چکار کنم و کی رو باید استخدام کنم.اگه کسی میتونه به من کمک کنه!:wacko:

safaali55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میشه یکی به من بگه تو اون مرحله GTA SA که شهر دچار هرج و مرج شده و SWEET دوباره از بیمارستامن میاد وشما باید به همراه Cesar بروید به ماموریت و از اعضای گروه سبز کمک بگیرید باید چکار کنم و چطور میتونم از اعضا کمک بگیرم و باهاشون ارتباط برقرار کنم؟اول مرحله به من پیغام میده Recuite a cople of grove street gang members و بعد دیگه هیچ علامتی نیست ضمنا من تمام مشخصاتم حتی recpect ام هم بالای 90 درصده.اگر کسی میتونه به من کمک کنه.ممنوم میشم

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از safaali55 :
سلام
میشه یکی به من بگه تو اون مرحله GTA SA که شهر دچار هرج و مرج شده و SWEET دوباره از بیمارستامن میاد وشما باید به همراه Cesar بروید به ماموریت و از اعضای گروه سبز کمک بگیرید باید چکار کنم و چطور میتونم از اعضا کمک بگیرم و باهاشون ارتباط برقرار کنم؟اول مرحله به من پیغام میده Recuite a cople of grove street gang members و بعد دیگه هیچ علامتی نیست ضمنا من تمام مشخصاتم حتی recpect ام هم بالای 90 درصده.اگر کسی میتونه به من کمک کنه.ممنوم میشم
اینارو قبلا هم گفتم ولی بازم میگم !
اول با Cesar میری و اون میبردت یه جایی و یه سری آدم میکشی !
بعدش هم خودت باید تو مناطق بنفش نقشه جنگ راه بندازی و مناطق رو تصرف کنی ( انقدر باید این کارو ادامه بدی تا پیغام بیاد که حالا میتونی بری سراغ Big Smoke
در مورد کمک خواستن هم باید نشونه Mouse رو روی یکی از سبزها ببری و H رو بزنی ! به همین سادگی !

samgame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
BY MOOZMAR دستت درد نکنه مرحله 3 رد کردم . مراحل بعدی با زمان و دقت بیشتر رد کردم....
حالا تست هواپیما هستم... خیلی سخته... راستی اینو کی تموم کرده؟؟؟ منظورم خود گیم GTA5 :blink:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از samgame :
BY MOOZMAR دستت درد نکنه مرحله 3 رد کردم . مراحل بعدی با زمان و دقت بیشتر رد کردم....
حالا تست هواپیما هستم... خیلی سخته... راستی اینو کی تموم کرده؟؟؟ منظورم خود گیم GTA5 :blink:
خواهش میکنم !
تازه رسیدی به سختترین و اعصاب خوردکن ترین مرحله بازی ! که برات آرزوی صبر میکنم 1
در ضمن من این بازیو تموم کردم :دی

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

samgame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم سلام با یه مشکل دیگه....
آقا مرحله تست هواپیما عصابمو خرد کرد اومدم بقیه مرحله Z این بقیه عصابمو داغون کرد.... مشکل تو مرحله Z : با هواپیما(قرمز رنگ) 5 نفرو که ماشین و موتور سوارن باید بکشم...همشونه میکشم بعد میخوام برگردم به نشانه زرد رنگ پیام میده که دکمه ماوس یا ctrl بزنم منم چه بزنم چه نزنم هواپیما منفجر میشه....این کار بعضا وسط بازی رخ میده.. :grrr:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از samgame :
بازم سلام با یه مشکل دیگه....
آقا مرحله تست هواپیما عصابمو خرد کرد اومدم بقیه مرحله Z این بقیه عصابمو داغون کرد.... مشکل تو مرحله Z : با هواپیما(قرمز رنگ) 5 نفرو که ماشین و موتور سوارن باید بکشم...همشونه میکشم بعد میخوام برگردم به نشانه زرد رنگ پیام میده که دکمه ماوس یا ctrl بزنم منم چه بزنم چه نزنم هواپیما منفجر میشه....این کار بعضا وسط بازی رخ میده.. :grrr:
گفتم که نو این مراحل فقط باید صبور باشی :دی :دی

safaali55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از moozmar :
اینارو قبلا هم گفتم ولی بازم میگم !
اول با Cesar میری و اون میبردت یه جایی و یه سری آدم میکشی !
بعدش هم خودت باید تو مناطق بنفش نقشه جنگ راه بندازی و مناطق رو تصرف کنی ( انقدر باید این کارو ادامه بدی تا پیغام بیاد که حالا میتونی بری سراغ Big Smoke
در مورد کمک خواستن هم باید نشونه Mouse رو روی یکی از سبزها ببری و H رو بزنی ! به همین سادگی !
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا دمت گرم.من گیرم همون زدن H بود.بقیه اش رو مشکلی نداشتم.رفتم و big smoke رو کشتم و بازی تموم شد. ولی الان توی شهر هیچ علامتی نیست که من برم توش، جریان چیه؟ دیگه بعد از این باید برم دنبال زندگیم؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از safaali55 :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا دمت گرم.من گیرم همون زدن H بود.بقیه اش رو مشکلی نداشتم.رفتم و big smoke رو کشتم و بازی تموم شد. ولی الان توی شهر هیچ علامتی نیست که من برم توش، جریان چیه؟ دیگه بعد از این باید برم دنبال زندگیم؟
تبریک میگم !
بازی با کشتن اون مامور پلیس ( فکر کنم اسمش تنپنی بود ) تموم میشه و بعدش هر کاری که دلت میخواد میتونی تو شهر بکنی !

samgame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای اتمام این بازی باید S رو هم رد کرد؟ (تست ماشین) :wacko:
دوس دختر و چطور؟ به اینا باید گهگاه سر زد؟ ;)

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از samgame :
برای اتمام این بازی باید S رو هم رد کرد؟ (تست ماشین) :wacko:
دوس دختر و چطور؟ به اینا باید گهگاه سر زد؟ ;)
بدون اینها هم بازی تموم میشه ! ولی درصد Complete کمتر میشه !

بالا