برگزیده های پرشین تولز

مشکل در نصب مووبل تایپ 3.2 وقتی پلاگین فارسی ساز دارد

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من امروز به یه مشکل برخوردم خواستم اینجا بنویسم شاید بقیه هم برخورده باشن و عزیز این مورد را رفع کنه.
مووبل تایپ 3.2 را داونلود کردم. پلاگین فارسی را هم همینطور. بعد فایلهای پلاگین را لابلای فایلهای mt ریختم و نتیجه را upload کردم. mt-check مشکلی را نشون نمیده. ولی بعد از اینکه mt.cgi کاربر را به mt-upgrade میفرسته و یه نوار رنگی آبی میاد پایین صفحه و خلاصه مثلا داره نصب میشه هیچ اتفاقی نمیوفته!
دفعه بعد کل فایلها را حذف کردم و مووبل تایپ انگلیسی بدون پلاگین را بدون دردسر نصب کردم.

سرور ویندوز و IIS6 بود. کسی تجربه مشابه این داشته؟ حالا اگه فرصت کنم باید روی لینوکس هم تست کنم.

هدفم از این کار نصب یکباره مووبل تایپ فارسی بود.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
احسان براوزرت چي بود؟
اين عمليات نصب که ام تي نشون ميده از طريق js ئه ! روي بعضي براوزر ها دردسر ايجاد ميکنه !
يه بارم من ام تي رو عادي ميخواستم نصب کنم با ie نميشد و همينطور بود. همون موقه با ff قشنگ نصب شد !
24.gif

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
من امروز به یه مشکل برخوردم خواستم اینجا بنویسم شاید بقیه هم برخورده باشن و عزیز این مورد را رفع کنه.
مووبل تایپ 3.2 را داونلود کردم. پلاگین فارسی را هم همینطور. بعد فایلهای پلاگین را لابلای فایلهای mt ریختم و نتیجه را upload کردم. mt-check مشکلی را نشون نمیده. ولی بعد از اینکه mt.cgi کاربر را به mt-upgrade میفرسته و یه نوار رنگی آبی میاد پایین صفحه و خلاصه مثلا داره نصب میشه هیچ اتفاقی نمیوفته!
دفعه بعد کل فایلها را حذف کردم و مووبل تایپ انگلیسی بدون پلاگین را بدون دردسر نصب کردم.

سرور ویندوز و IIS6 بود. کسی تجربه مشابه این داشته؟ حالا اگه فرصت کنم باید روی لینوکس هم تست کنم.

هدفم از این کار نصب یکباره مووبل تایپ فارسی بود.
جالبه!
یک نکته، حالا موقع نصب فارسی کار نکرد، آیا بعد از نصب پلاگین رو دوباره اضافه کردی ببینی کار می‌کنه یا نه؟ یعنی می‌خوام بدونم اصلا روی سرور‌های ویندوزی کار میکنه یا نه! حالا سرور روی وب بود یا لوکال هاست بود روی کامپیوتری که به وب وصل نبود؟

فکر کنم این پلاگین با ویندوز مشکل داره ، چون اکثرا نتونسته بودن روی لوکال کامپیوتر خودشون نصب کن

اونا که نتونسته بودن روی لوکال هاست نصب کنن باگش رو پیدا کردم! بزودی درست می‌کنم توی نسخه بعدی

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
شرمنده از پاسخ دیر.
یادم نیست روی چه browser بود ولی انگلیسی را هم روی همان browser نصب کردم.

در پاسخ به عزیز:
بله... بعدا که اول انگلیسی و بعد پلاگین را نصب کردم مشکلی نبود.

خلاصه اینکه من خواستم مثلا کار را یکسره کنم و یه نسخه مووبل تایپ فارسی داشته باشم که با نصب فارسی باشه. اما موفق نشدم.

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من همین دیروز با نصب فارسی برای یه بچه ها روی هاستش نصب کردم، یعنی از پایه فارسی، مشکلی نداشت...
روی لوکال هاست هم باهاش مشکلی ندارم، من هم با آپاچی روی لوکال هاست نصبش کردم، هم آی آی اس 5 هیچ کدوم هم مشکلی نداشتن...

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
من ام تي قبلي رو پاك كردم. بعد ام تي 3.2 رو كپي كردم. پلاگين فارسي رو هم كپي كردم. بعد ام تي رو نصب كردم هيچ مشكلي ايجاد نشد.
بعد از نصب ام تي بقيه پلاگين‌هايي كه كپي مي‌كردم رو نصب كردم.
در ضمن به يك مشكل برخوردم تو پلاگين فارسي كه اينجا توضيح دادم:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=516180&posted=1#post516180

بالا