برگزیده های پرشین تولز

مشکل در کانکت شدن ActiveSync

desiran

Registered User
لایک‌ها
1
یه مشکلی دارم نمی دونم چرا ActiveSync به PDA یم وصل نمی شه. بعد از کلی زمان یه پیام می ده که می خوایی ارور ها رو به ماکروسافت بفرستم. مشکل کجاست؟

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
یه مشکلی دارم نمی دونم چرا ActiveSync به PDA یم وصل نمی شه. بعد از کلی زمان یه پیام می ده که می خوایی ارور ها رو به ماکروسافت بفرستم. مشکل کجاست؟
از چه Firewall استفاده میکنی ؟ یه بار که به نت وصل نیستی firewall تو خاموش کن ببین مشکلت حل میشه ؟

desiran

Registered User
لایک‌ها
1
نه فکر نمی کنم مشکل از اون باشه اخه فایروالم همو فایروال ویندوزه ولی با این حال تست کردم بازم کار نکرد وقتی یه پاکت پیسی یه دیگه وصل می کنم کار می کنه.

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اینجا رو یه نگاه بنداز
شاید بتونه کمکت کنه

desiran

Registered User
لایک‌ها
1
اینجا رو یه نگاه بنداز
شاید بتونه کمکت کنه
اون رو هم تست کردم باز هم نشد فکر نمی کنم از اون باشه اخه وقتی یه پاکت پیسی یه دیگه رو بهش وصل می کنم کار می کنه و لی خوب همین پاکت پیسی که وصل نمی شه رو به یه کامپیوتر دیگه وصل می کنم وصل می شه. خر تو خره چی کار باید بکنم؟

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
یه بار همه Mobile device هایی که تو اکتیو سینک دسکتاپت و هم پاکت پی سیت هستو پاک کن و دوباره سینک کن ببین چی میشه ؟!

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم از موقعي كه رام جديد touch X prophet رو ريختم با اكتيو سينز مشكل پيدا كرده موقع بروز رساني بعضي وقتها كامل نميشه الان روش علامت تعجب قرمز اومده يه سري دوباره نصب كردم درست شدش نميدونم چش هستش

desiran

Registered User
لایک‌ها
1
من دوباره نصب کردم ولی درست نشد. دوستان یه کمکی کنید. :D

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
مدل گوشيتون رو نگفتين!

اوايل مشكلي نداشت و يهو اينطوري شد يا از اول سينك نمي شد ؟

اگر بعد از ريختن WM6 اينطوري شده حتما بايد activesync 4.5 به بالا رو نصب كنين

راستي توو XP هستين يا VISTA ?

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ويندوز عوض كردم ويندوز گوشيمم عوض كردم باز اين active sysn كامل sync نميكنه الان روي آيكونش گوشه دسكتاپ علامت تعجب كوچيك سفيد دابره قرمز رنگ هستش نميدونم چش هستش ولي كانكت هستش كار هم انجام ميدم باهاش برنامه اينا نصب ميكنم ميره داخل گوشي ولي كامل sync نميشه كه اينجوريه

بالا