برگزیده های پرشین تولز

مشکل در کد ارشیو موضوعی

spidernet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من این کد رو برای برای ارشیو موضوعی استفاده کردم اما اینجوری میشه مثال
موضوع
مقاله
اثلا خودتون برین ببینین

اینجا کلیک کنید
کد :
<MTCategories>
<a href="<$MTCategoryArchiveLink$>">
<$MTCategoryLabel$></a> (<$MTCategoryCount$>)<br>
</MTCategories> :(

rouhollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید دوست عزیز ما دو جور کد برای آرشیو موضوعی داریم یکی اینکه اگر شما بخواهید موضوعاتی رو که ایجاد ردید رو بصورت لیست نشون بدید که در اینصورت کدهای زیر رو میذارید :
کد:
<MTCategories>
<a href="<$MTArchiveLink$>.html"><$MTCategoryLabel$></a> (<$MTCategoryCount$>)<br>     
</MTCategories>
نوع دیگری که می تونید از آرشیو موضوعی استفاده کنید اینطوریه که اگر بخواهید در کنار هر یادداشتی که مینویسید آرشیو موضوعی مربوطه رو نشون بده که در این صورت حتما کدها باید بین تگ <MTEntries>قرار بگیرد یعنی به این صورت :
کد:
<MTEntries lastn="5">
<MTEntryCategories glue=", ">
<a  href="<$MTCategoryArchiveLink$>"><$MTCategoryLabel$></a>
</MTEntryCategories>
</MTEntries>

در ضمن این وضعه وبلاگداریه ؟ مثل این میمونه که با چکش افتاده باشی به جون وبلاگت فکر کنم هر وقت عصبانی میشی یه دونه باچکش میزنی تو سر وبلاگت ... عزیز جان یه کم سلیقه و حوصله به خرج بده . دفعه بعد که من رفتم تو وبلاگت باید مرتب شده باشه ها . اوکی ؟

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
حالا كه تا اينجا اومدين يه سوالم من بپرسم:
چجوري ميشه كاري كرد كه وقتي وارد مطالب يه موضوع شديم ... كليدهاي بعدي و قبلي تو همون موضوع حركت كنن.(اگه تونستيد بفهميد منظور من چي بود :D :D :D )

rouhollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shifte shab :
حالا كه تا اينجا اومدين يه سوالم من بپرسم:
چجوري ميشه كاري كرد كه وقتي وارد مطالب يه موضوع شديم ... كليدهاي بعدي و قبلي تو همون موضوع حركت كنن.(اگه تونستيد بفهميد منظور من چي بود :D :D :D )

فکر میکنم منظورت اینه که تو هر یادداشت ، یادداشت قبلی و بعدی بر اساس آرشیو موضوعی رو بشه لینک کرد .
که اگر اینطوری باشه باید از کدهای زیر استفاده نمود :

کد:
<MTEntryPrevious>
<a href="<MTEntryLink archive_type="Category">"><< <$MTEntryTitle$></a>
</MTEntryPrevious>
- -
<a href="<$MTBlogURL$>">صفحه اصلي</a>
- -
<MTEntryNext>
 <a href="<MTEntryLink archive_type="Category">"><$MTEntryTitle$> >></a>
</MTEntryNext>

اگرم منظورت این نیست پس واضح تر بپرس تا متوجه بشم .

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
بابا اي ول اين دقيقا همونيه كه من مي خواستم. ميدونيد برا كجا؟؟؟؟؟؟؟ تو فتو بلاگ خيلي بدرد مي خوره كه عكس بعدي و قبلي از همون موضوع رو نشون بده. تست ميكنم اگه باهاش مشكلي داشتم همينجا ميگم. مرسيييييييييييييييييييييي نريمان

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
:( :( :( :( :( :( :( :(
كار نكرد ...يعني كار كرد اما اوني كه من مي خواستم نبود . ميره Category بعدي يا Category قبلي همونجا كه ليست كل مطالب يك آرشيو موضوعي هست( از تمپلت Category Archive ) اينم <$MTEntryTitle$> همون عكس قبلي و بعدي معمولي رو نشون ميده....... چيزي كه تو كدهاي بالا نبايد تغيير ميدادم؟؟؟؟؟؟؟
منظورمو كه مي فهميد ديگه..... لينكي كه وقتي روش كليك كني عكس يا مطلب قبلي يا بعدي از همون آرشيو موضوعي رو نشون بده نه عكس يا مطلبي كه بر اساس تاريخ فرستادن بعدي يا قبلي ميشه..

rouhollah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شيفت شب جان خيلي شرمنده اينقدر دير جواب ميدم ميدوني كه خيلي سرم شلوغه و وقت نميشه مرتب به اينجا سر بزنم . در مورد اون آرشيو هم من اون روزي يه اشكالي جالبي ام تي لوكالم پيدا كرده بود كه اون كدها رو دقيقا درست نشون ميداد ولي بعدش كه دوباره امتحان كردم ديدم دقيقا همين چيزي كه تو ميگي هستش كه بعدش اومدم ديدم كه تو هم همينو نوشتي . متاسفانه رو آرشيو موضوعي اينكارو نميشه كرد و كلا ام تي روي آرشيو موضوعي و كتگوري ها خيلي كم مانور ميده در حاليكه سيستم هاي وبلاگ نويسي ديگه خيلي خوب دارن روش كار ميكنن بازم جاي شكرش باقيه كه تو ام تي سه ساب كتگوري رو قرار داده ولي بازم خيلي اشكال داره كه ابته خيلي راحت ميتونن درستش كنن ولي خب نميكنن ديگه هر چند ما در حال مذاكره در اين زمينه ها با خود موويبل تايپ هستيم كه اميدوارم به زودي به نتيجه برسيم . براي اون چيزي هم كه ميخواهي براي فتوبلاگ استفاده كني فكر كنم بايد فعلا تا اطلاع ثانوي راضي باشي .

mohammad57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي اين كار مي توني از يك پلاگين استفاده كني، من استفاده ازش را ديدم كدام وبلاگ بود خدا مي دونه، اگه پيداش كردم لينكش را مي دهم ولي مي دونم كه شدني هست :)

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون از نريمان و محمد جان .... آره منم ديده بودم كه پرسيدم .... يه فتو بلاگ بود كه رنگ و قيافش شبيه فتو بلاگ حسين درخشان هست . تو اون اين كار رو كرده بود

spidernet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
agha nashod mige:
Build error in template 'Main Index': Error in <MTCategories> tag: Error in <MTArchiveLink> tag: <$MTCategoryArchiveLink$> can be used only if you have enabled Category archives.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از spidernet :
agha nashod mige:
Build error in template 'Main Index': Error in <MTCategories> tag: Error in <MTArchiveLink> tag: <$MTCategoryArchiveLink$> can be used only if you have enabled Category archives.
اينطوري كه من از اين اشتباه فهميدم اينه كه شما قالب آرشيو موضوعي رو فعال نكرديد براي اين كار بايد به بخش تنظيمات وبلاگ> آرشیو رفته و قالب موضوعی رو فعال کنید.

spidernet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
او خیلی ببخشید اصلا به ین فکر نکرده بودم خیلی ممنون :blush:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از spidernet :
او خیلی ببخشید اصلا به ین فکر نکرده بودم خیلی ممنون :blush: