برگزیده های پرشین تولز

مشکل در کرک کردن یه شبکه وایرلس

naviddooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مدتیه دارم تلاش می کنم که شبکه وایرلس با encryption wep که رو access point خودمه رو crack کنم از بسته نرم افزاری aircrak suit استفاده می کنم. ولی مشکل من اینه که وقتی شبکه وایرلس هیج کاربری نداره نمی تونم این کار رو بکنم.
access point من هم بدون داشتن client خودش خود به خود encrypted date نمی فرسته.
می خواستم بدونم اینجا کسی هست که این کار رو کرده باشه؟
یه جایی تو forum های خود aircrack خوندم که اگه access point هیچ encrypted data ای رو نفرسته نمی شه crack اش کرد می خواستم بدونم که واقعا اینجوریه؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
من مدتیه دارم تلاش می کنم که شبکه وایرلس با encryption wep که رو access point خودمه رو crack کنم از بسته نرم افزاری aircrak suit استفاده می کنم. ولی مشکل من اینه که وقتی شبکه وایرلس هیج کاربری نداره نمی تونم این کار رو بکنم.
access point من هم بدون داشتن client خودش خود به خود encrypted date نمی فرسته.
می خواستم بدونم اینجا کسی هست که این کار رو کرده باشه؟
یه جایی تو forum های خود aircrack خوندم که اگه access point هیچ encrypted data ای رو نفرسته نمی شه crack اش کرد می خواستم بدونم که واقعا اینجوریه؟

اره
چونکه aircrack اصولا میاد پکیجهایی که فرستاده میشه رو جمع میکنه و روشون یسری تستهایی انجام میده که به وسیله نتایجی که به دست میاره به شما key رو میده!
اینکه چندتا پکیج لازم داره و به چند KB دیتا واسه این تستها نیاز داره برمیگرده به نوع encryption (در واقع تعداد bit های استفاده شده, که هر چه قدر bit ها بیشتر باشن مقدار پکیجی هم که برنامه لازم داره بیشتر میشه)
اما به هرحال نیاز داره به این پکیجها

naviddooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره
چونکه aircrack اصولا میاد پکیجهایی که فرستاده میشه رو جمع میکنه و روشون یسری تستهایی انجام میده که به وسیله نتایجی که به دست میاره به شما key رو میده!
اینکه چندتا پکیج لازم داره و به چند KB دیتا واسه این تستها نیاز داره برمیگرده به نوع encryption (در واقع تعداد bit های استفاده شده, که هر چه قدر bit ها بیشتر باشن مقدار پکیجی هم که برنامه لازم داره بیشتر میشه)
اما به هرحال نیاز داره به این پکیجها

حالا نمیشه که با fake authenticate attack رو Access Point ای که خود به خود encrypted data نمیده کاری کرد که data روش generate بشه؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
حالا نمیشه که با fake authenticate attack رو Access Point ای که خود به خود encrypted data نمیده کاری کرد که data روش generate بشه؟

نمیدونم اینو حقیقتا!
امتحان کنین نتیجشو به منم بگین بی زحمت:blush:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
امتحان کردم نشده!!!
ولی وقتی که ازش استفاده می شه خیلی راحت کرک می شه

اقا جدیدا خیلی باهاش دارم ور میرم
فکر میکنم که با کارت شبکه من (intel) سازگار نیست.
شما کارت شبکت چیه که با این نرم افزار کار میکنه؟!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
به جز aircrak suit چه نرم افزارهای دیگه ای برای اینکار هست؟!

بالا