برگزیده های پرشین تولز

مشکل در ONIMUSHA 3

3030l

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگی.
زمان اجرای بازی این پیغام رو میده Failed Creating the Direct 3D Device

VGA: ATI Radeon 9200

با تشکر...

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از 3030l :
سلام به همگی.
زمان اجرای بازی این پیغام رو میده Failed Creating the Direct 3D Device

VGA: ATI Radeon 9200

با تشکر...
مگه اين بازي مال ps2 نيست؟
اين بازي نسخه PC هم كه نداره.

3030l

Registered User
لایک‌ها
0
شرکت TAKIN این بازی رو در تو دو تا سی دی عرضه کرده.
این بازی Read Me درست حسابی هم نداره فقط یه Manual داره که اونم همش ژاپنی.

Minimum System:
Cpu: Pentium 3 1GHz
VGA: Compatible DirectX 9.c VRam 128 Mb
Ram: 256 MB
Monitor:640 X 480 With High Color

Recommended System
Cpu: Pentium 4 1500
VGA: Compatible DirectX 9.c VRam 512 MB (Nvidia Geforce 6600) ( ATI Radeon X800
Ram:512MB
Monitor:1600 X 1200

من این بازی رو روی PS2 بازی کرده بودم این بازی به هیچ وجه گرافیک فوقلعاده ای نداره که برای اجرا کردنش کارت گرافیکهایی در این سطح لازم باشه .

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اين همون بازي ps2 بوده كه به اسم بازي pc ميخواستن قالب كنن به مردم.وگرنه اين بازي نسخه pc نداره.
احتمالا بازي رو از اينترنت دانلود كردن بدون اينكه بدونن اين بازي مال ps2 هست . اون سيستم مورد نياز هم از خودشون دراوردن.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
نه بابا منم گرفتم الان هم دارم بازی میکنم ماله PC هستش از همین TAKIN

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Ajabshirkhan :
اين همون بازي ps2 بوده كه به اسم بازي pc ميخواستن غالب كنن به مردم.وگرنه اين بازي نسخه pc نداره.
احتمالا بازي رو از اينترنت دانلود كردن بدون اينكه بدونن اين بازي مال ps2 هست . اون سيستم مورد نياز هم از خودشون دراوردن.

سلام

کاملا تایید می شه این بازی نسخه PC نداره

یه نگاه به این لینک بندازید فقط نوشته این بازی برای کنسول PS اومده و یه نگاه به لیست بازی های PC هم بندازید گیم انیموشا پیدا نمی کنید

این تکین فقط کپی رایت کرده و از خودش بازی دانلود و امولیتور و این چیزا نکرده

اما اینکه چطور بروی PC زده شده کاره یه شرکت ژاپنی هستش که اینکارو کرده و امولیتور PS2 را در بازی مخلوط کرده و باسه همین از شما امولیتور نمی خواد
من خودم گیم انیموشا 1 رو دارم که همینطوره منتها یه سی دی زیپ شده 600 مگی هست که بعد از 40 دقیقه انزیپ کردن می شه 3 گیگ و خورده ای :blink:
اینکارو بر سر انیموشا 2 هم دراوردند اما متاسفانه در حال حاضر در ایران موجود نیست

البته همین شرکت درمورد مشخصات یه سیستم برای اجرای بازی یه چیزایی گفته و جالبه که در یه فرووم دعوا بر سر کارت گرافیکه که یه نفر گفته این بازی با کارت گرافیک 9600XT خیلی خوب و سریع اجرا می شه و با رزولیشن 1024X768

اما یکی از کابران بدجوری بهش برخورده و گفته:

December 11th, 2005
02:21
Pokemoner
EmuTalk Member
Agree...I have Geforce5200
yucky.gif
and finishing the game at 800X600..I think it needs more RAM and CPU to make it run fast,not a VGA card..
BTW that one it great...I cant wait finishing it.

دو تا پست بعد از این کاربر یه کاربر دیگه یه حرف جالبی در مورد دکمه های بازی گفته:

December 11th, 2005, 13:13
cooliscool
Nintendo Zealot

It's funny, all the tutorials tell you to "press X" or "press R1".
tongue.gif

این فرووم رو ببنید چند تا از کابران در مورد این گیم بحث کرده اند

من چند روز پیش در تاپیک شاهکار Resident Evil 4 هم توضیح دادم که همین شرکت ژاپنی در در مورد بازی خودش نوشته:
This is not a joke, when i first heard that i can't believed. It looks like really cool emulation of that PS2 great Game. Of course i will try to get it ^^

لازم به ذکر است که این شرکت ژاپنی بازی خودشون رو در این سایت اعلام کردند "حالا انگار چکار کردند"
ضمنا اگه در هنگام لود شدن صفحه یدفه یه صفحه ابی تبلیغاتی ظاهر شد اون بالا سمت راست روی گزینه Fermer کلیک کنید تا دوباره به همون صفحه قبلی برگرده

So

این بازی توسط یه شرکت ژاپنی تولید شده و تکین فقط کپی رایت کرده و از خودش مبدل درست نکرده

و اما در جواب دوست عزیزم 3030l

شما رزولیشن بازی را به حداقل برسون و نتیجه رو ببین اگه جواب نده متاسفانه کارت گرافیک شما این بازی رو نمی تونه ساپرت کنه

موفق باشید

بالا