برگزیده های پرشین تولز

مشکل در select از دیتابیس

wpnama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام و عرض ادب
من در حال طراحی یه پروژه دانشجویی هستم که در قسمتی از اون به مشکل بر خوردم ممنون میشم راهنماییم کنید . توضیحات :
یک سیستمی داریم که چند تا گروه قرار هست در اونجا به تعدادی پست نظر بدن
کاربر که میاد به پست نظر میده یک log ثبت میشه تو دیتابیس که فلان فرد که تو فلان گروه هست به فلان پست نظر ثبت کرد
هیچ گروهی نباید به پست هایی که مربوط به گروه دیگه هست دسترسی داشته باشه
از همین جهت من اومدم همچین کوئری نوشم که درست کار نمی کنه ممنون میشم دوستان بگن مشکل از کجاست ؟

فایل رو ضمیمه می کنم

فایل های ضمیمه

• query.txt
    963 بایت · نمایش ها: 6

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,590
دوست عزیز لطفا یک مقدار بیشتر توضیح بدید این تابع selectTwittsForUsers چکار انجام میده؟
یک توضیح مختصر در مورد جدول هاتون هم بدید بد نیست، شاید راحت تر بشه مشکل رو فهمید.
ممنون

wpnama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ببینید در کل
این تابع قراره اول یه select بزنه به دیتابیس و ببینه که این یوزر قبلا نظری ارسال کرده یا خیر اگر ارسال کرده باشه میره اون نظراتی رو فراخوانی می کنه که به اونها هنوز رایی نداده و مختص گروه اون فرد هست اگر هم رایی نداده تمامی اون مطالبی رو میاره که باید بهش رای بده و مختص گروه خودش هست.
یه جدول دارم به نام $tblAnsweredUser که توش از تمام کاربرانی که رای ثبت می کنن یه لاگ می گیره که فلان فرد به فلان مطلب که برای فلان گروه هست رای داد
و همینطور یه جدول دارم به نام $tblTwitt برای مطالب که داخل جدول یه فیلدی هست که این مطلب برای فلان گروه تعریف شده

بالا