برگزیده های پرشین تولز

مشکل در word 2003

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من چند تا مشکل با برنامه ورد دارم.
1- اینه که هر بار می خوام نوشته ای توی ورد رو اول و آخر سطر ها رو هم اندازه کنم ( Justify) بعضی از سطر ها بهم می ریزه و فاصله زیادی بینشون میوفته کسی می تونه منو راهنمایی کنه که چه کار کنم ؟؟

2- مشکل دیگه ای هم که داشتم این بود که وقتی از متنی که توی ورد هست پریبنت می گیرم فاصله پایین صفحه ( در حدود 3 سانت ) خالی می ذاره یکی از دوستام بهم گفت که توی تنظیمات اندازه صفحه به جای Letter باید اندازه A4 رو انتخاب کنی . وقتی من این کارو کردم قسمتی از کادر نمی افته .

3- در ضمن اندازه های توی page setup بر حسب اینچ تعریف شده اگه کسی بتونه منو راهنمای کنه که چجوری سانتیمترش کنم خیلی خوب میشه.

sinereha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه مشکل دارم اینکه وقتی فهرست عناوین اول ورد میگذارم صفحه های عناوین رو انگلیسی نشون میده وقتی تو تنظیماتش میرم و فارسیش میکنم کلامات داخل عناوین هم که انگلیسی بود رو به هم میریزه. از کجا باید برم بگم که صفحات رو فارسی بزنه؟

rms258

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکلاتی که شما عنوان فرمودید معمولا در زمانی پیش میاد که یه مطلب رو از اینترنت کپی کردید تو ورد یا اینکه تو حالت چپ به راست دارید تایپ میکنید
برای حل این مشکل می تونید اولا کل متن رو انتخاب کرده و دکه کنترل بعلاوه شیفت رو با هم بزنید ضمنا اگر مطلبی از اینترنت کپی کردید اخر پاراگراف که جمله تموم شده بایستید و یه اینتر بزنید
و فاصله های اضافی رو پاک کنید
در مورد فاصله پائین کاغذ
مطمئن بشوید سایز کاغذ رو در پیج ستاپ آ 4 انتخاب کردید اگر اینطور هست مطمئنا در هنگام پرینت باید در تنظیمات پرینتر مشکل داشته باشید برای اصلاح این مشکل در زمان پرینت از دکمه پروپرتیس و بعد گزینه پیپر سایز کاغذ رو آ4 انتخاب کنید
به همین راحتی:D
موفق باشید

بالا