برگزیده های پرشین تولز

مشکل روشن نشدن پاور

amir_zm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان عزیز

پاور کامپیوتر من چند روزیه روشن نمیشه. بازش کردم دیدم یکی از خازن های بزرگ خراب شده و تعویض کردم ولی باز هم مشکل حل نشد. الان سیم های سبز و بنفش ولتاژ 5 ولت رو دارن ولی با اتصال سیم سبز به مشکی، پاور استارت نمیشه و همچنین بقیه سیم ها هیچ ولتاژی نشون نمیدن. لطفا کمک کنید
مارک پاور هم probit هستش

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ااحتمال مشکل دیگری هم به جز خازن دارد . بهتره این پاور را عوض کنید . بهتره از پاورهای استاندارد مثل گرین استفاده کنید

amir_zm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ااحتمال مشکل دیگری هم به جز خازن دارد . بهتره این پاور را عوض کنید . بهتره از پاورهای استاندارد مثل گرین استفاده کنید
ممنون دوست عزیز
ولی من میخوام تعمیرش کنم. میخوام متوجه بشم کجاش ایراد داره الان، وگرنه تعویضش که ساده ترین کاره

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
پاورها پس از گذشت چند سال قدرتشان کمتر شده و در نهایت بعد مدتی توانی که ارائه می دهند کمتر از مقدار توانی هست که در مشخصات پاور نوشته شده و شاید به همین دلیل که قدرت آن کمتر شده کامپیوترتون روشن نمیشه، همیشه باید هنگام خرید پاور توان آنرا کمی بیشتر در نظر بگیرید.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ممنون دوست عزیز
ولی من میخوام تعمیرش کنم. میخوام متوجه بشم کجاش ایراد داره الان، وگرنه تعویضش که ساده ترین کاره
این پاور استاندارد نیست . تعمیر هم در زمانی راه درستیه که پاور استاندارد باشه

amir_zm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پاورها پس از گذشت چند سال قدرتشان کمتر شده و در نهایت بعد مدتی توانی که ارائه می دهند کمتر از مقدار توانی هست که در مشخصات پاور نوشته شده و شاید به همین دلیل که قدرت آن کمتر شده کامپیوترتون روشن نمیشه، همیشه باید هنگام خرید پاور توان آنرا کمی بیشتر در نظر بگیرید.
این پاور خیلی کار نکرده و ساخت شرکت میکرولب هم هست. کامپیوتر هم خیلی رده پایین تر از اون چیزی هست که مصرف بالایی داشته باشه و پاور رو خراب کنه. من دنبال پیدا کردن خرابیش هستم و میخوان ببینم از کدوم قیمتش هست

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
اگه پاورتون نو هست باید گارانتی داشته باشه اما چون شما خودتون بازش کردید، قرارداد گارانتی باطل شده و کاری نمیشه کرد جز اینکه ببرید نمایندگی همین پاور.

بالا