برگزیده های پرشین تولز

مشکل ریجستری و گمرک خواهشا راهنمالی کنید

kave_r

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
از مدیران و دوستان عذر خوای میکنم اگر اینجا پست گذاشتم چون این قسمت در مورد خرید و فروش گوشی موبایل است برای همین اینجا گذاشتم
یکی از دوستان از خارج گوشی موبایل آورده اما با گذرنامه ایشون نمیشه ثبت نام کنم چون خودش برای گوشی که داشت انجام داد
حالا سایت گمرک یه تغیراتی داده و نمیشه از گذرنامه کسی دیگه استفاده کرد برای ریجستری این گوشی
حالا چکار باید کرد ؟ چه راه دیگری است که این گوشی ریجستر بشود ؟ چون گفتم مبلغ گمرک را میدیم اما گفت باید همون شخص در فرودگاه اعلام میکرد و یا تازه رفته خارج
ممنون میشوم راهنمای کنمید

kave_r

Registered User
لایک‌ها
40
اگر تهران هستید باید برید پاساژ چارسو یا علاالدین براتون رجیستر می کنن با دریافت هزینه
سلام ممنون الان تهران نیستم
اما سایت گمرک بسته است یعنی هنوز راهی است ؟ و این کارو انجام میدن ؟ فروشگاهی میشناسید ؟
بعد حتما باید گوشی را ببرم اونجا یا از راه دور هم میشه اونها ریجستر کنن ؟

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام ممنون الان تهران نیستم
اما سایت گمرک بسته است یعنی هنوز راهی است ؟ و این کارو انجام میدن ؟ فروشگاهی میشناسید ؟
بعد حتما باید گوشی را ببرم اونجا یا از راه دور هم میشه اونها ریجستر کنن ؟
والا من نمی دونم قوانین جدید چه طوری شده ولی تو علاالدین و چارسو مغازه هایی دیدم که گوشی های مسافری رو رجیستری می کنن و یا حتی ازتون می خرن . تماس بگیرید بپرسید فکر کنم تو دیوار یا گوگل و اینستا سرچ بزنید رجیستر گوشی اونایی که این کار رو انجام میدن شمارشون باشه و بتونید بپرسید.
حالا حضوری و غیر حضوریش رو نمی دونم . ولی تهران انجام میدن قاعدتا تو شهرهای دیگه هم هستن انجام بدن و باید تو هر شهری هستید سر بزنید به فروشگاه های موبایل

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
سلام
از مدیران و دوستان عذر خوای میکنم اگر اینجا پست گذاشتم چون این قسمت در مورد خرید و فروش گوشی موبایل است برای همین اینجا گذاشتم
یکی از دوستان از خارج گوشی موبایل آورده اما با گذرنامه ایشون نمیشه ثبت نام کنم چون خودش برای گوشی که داشت انجام داد
حالا سایت گمرک یه تغیراتی داده و نمیشه از گذرنامه کسی دیگه استفاده کرد برای ریجستری این گوشی
حالا چکار باید کرد ؟ چه راه دیگری است که این گوشی ریجستر بشود ؟ چون گفتم مبلغ گمرک را میدیم اما گفت باید همون شخص در فرودگاه اعلام میکرد و یا تازه رفته خارج
ممنون میشوم راهنمای کنمید
مسافر تو خود فرودگاه میتونه یا باید حضوری بره گمرک

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
گذرنامه کسی نمیشه استفاده کرد ؟ مگر همیشه با گذرنامه خودمون رجیستر میکردیم ؟ اون ها هزینه رو میخواستن

که ایفون هزار دویست یورویی معمولا 2500.3 میلیون میشه

جدیدا میگن حضوری باید برید

بالا