برگزیده های پرشین تولز

مشکل سی دی رام لپ تاپ و نصب ویندوز

saeed450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.من لپتاپم ارور صفحه ابی رو میداد.از ادنجایی ک سی رامم خراب بود ویندوز سون رو ریختم روی فلش و از قسمت safe mode داس رفتم توی ویندوز و ویندوز جدید رو نصب کردم.اما قسمت اخر complete نشد و مجبور شدم ریستارت کنم.حالا دیگه هیچی بالا نمیاد.باید چکارکنم؟سی دی رامم هم خرابه و سی دی ویندوز رو نمیشناسه!

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
یه بار دیگه ویندوز و روی فلش بریزید و ویندوز و به صورت Clean نصب کنید. احتیاجی به رفتن به Safe Mode نیست فقط در منوی بوت لپ تاپ فلشتون و انتخاب کنید.

saeed450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فلش رو انتخاب کردم اما چون ویندوز قبلی کامل نشده بوده ارور میده .چطور میتونم درایو اون ویندوز ناقص رو پاک کنم ؟ یا هر راه دیگه ای ک به ذهنتون میرسه

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
راهنمای لینک زیر رو مطالعه کنید .
لینک

saeed450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز من ویندوزی ندارم رو سیستم ک این مراحل رو برم . یه فلش حاوی ویندوز هست و یک سیستم داس و یک ویندوز کامل نصب نشده ک اجازه ادامه کار رو نمیده و سیستم رو رستارت میکنه...

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
دوست عزیز من ویندوزی ندارم رو سیستم ک این مراحل رو برم . یه فلش حاوی ویندوز هست و یک سیستم داس و یک ویندوز کامل نصب نشده ک اجازه ادامه کار رو نمیده و سیستم رو رستارت میکنه...
چه پیام خطایی میده ؟؟

saeed450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
پیغام مبنی بر اینکه ویندوز قبلی کامل نصب نشده و خراب هست و سیستم باید ریسیت بشه. ..ینی هیچ راهی نیست از طریق داس وارد درایوها شد و فرمت کرد؟!

Dr0gba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خب یک ویندوز Live یا Hiren's BootCD را دانلود و با فلش بوت نمائید تا به پارتیشن هایتان دسترسی پیدا نمائید و بعد از فرمت ، مجددآ اقدام به نصب ویندوز نمائید.

saeed450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب ی مشکل دیگم هست اونم اینکه ویندوز از روی فلش کامل نصب نمیشه و توی مرحله اخر ک کامپیلیت میشه میمونه و تموم نمیشه!ویندوز و فلش رو مطمینم ک مشکلی ندارن

Dr0gba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این مشکل میتونه چند علت داشته باشه ؛ یا ویندوز به صورت ناقص دانلود و یا اکسترکت ویا ناقص بروی فلش ریخته شده و یا فلشتان آغشته به ویروسه و یا سرعت خواندن فلشتان ضعیفه که در این حالت ممکنه در هر جایی از نصب گیر کنه و یا موارده دیگری که تا به لپ تاپ دسترسی نداشت نمیتوان ذکر کرد.
با چه نرم افزاری اقدام به بوت نمودن ویندوز کردید ؟

saeed450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان من ویندوز لایو اکس پی رو گرفتم اما با فلش بوت نمیشه و وقتی توی داس روی فلش اینتر میزنم دوباره میره اون ویندوز ناقص رو لود میکنه....یه فایل اگزه داخلش هست و دو تا فایل رار ...کدومش باید داخل فلش باشه؟اگه راه یا نرم افزار بوت بهتری سراغ دارید معرفی کنید.البته کم حجم اون هایرن حجمش خیلی زیاده

بالا