مشکل عجیب با هارد ...به من تازه وارد کمک کنید

شروع موضوع توسط esmigel ‏21 ژانویه 2007 در انجمن سخت افزار

1. esmigel

esmigel Registered User

سلام اول از همه بگم من عضو خیلی از سایت ها بودم ولی از این سایت واسه این که همه می خوان به همدیگه بدون هیچ غرور و توقعی به همدیگه واسه رفع مشکل کمک کنن خیلی خوشم اومد..........
    والا من یه مشکل واسم پیش اومده....من یه هارد 160ساتا2 مکستور دارم که چند روز پیش رفتم یه هارد 80ساتا2 خریدم مشکل از جای شروع شد که یه مجموعه از نرم افزار واسه تست و رفع بد سکتور گزاشتم داخل سی دی رام و همینجوری یه تست با چند تا نرم افزار زدم و واسه یه کار ریستارت کردم...ووو بعدش همینجوری روی لوگوی اول ایسوس هنگ می کرد ...تا اینکه دوباره واسه نصب رفتم و دیدم تموم پارتیشن هام پاک شده...و فضای باقیمانده واسه نصب رو نشون می ده...خلاصه دوباره ویندوز نصب کردم وووو تا اینکه....با دوتا هارد که ویندوز میاد بالا تا یکی دو ساعت همه چی خوبه تا اینکه ریستارت کنم...بعدش رو همون ستاپ هنگ می کنه و چراغ هاردم یکسره روشنه...با چند بار ریستارت تا لود بالا میاد ولی لود پر نمی شه تصویر مانیتور تیره و تار میشه !!! ولی خاموش که می کنم بعدش فیشهای هارد دوم رو که در میارم همه چی درس میشه...اصلا این هارد دوم رو که میزنم بعضی وقتها پارتیشن مجیک اصلا باز نمی شه ارور میده...بعضی وقتها هم درایوای هارد دوم غیب می شن...ولی همیشه تو ستاپ مادربرد هاردها رو میشناسه...این مشکل بعد یه ساعت که سیستم روشن باشه بوجود میاد....بعد ریستارت....

2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. amd>intel

amd>intel مدیر بازنشسته

دو تا هارد معمولا مصرف زیادی دارند. پاور شما چی هست ؟ توضیه من این هارد 80 رو به تنهائی وصل کنید و یک ویندوز روش نصب کنید ببینید مشکلی دارده یا نه ؟

4. esmigel

esmigel Registered User

پاور 730 وات 580 ریل گرینه
    رم 1 گیگ کینگ مکس دی دی ار 2 باس 667
    مادر برد ایسوس p5nd2 sli
    گرافیک 7300gt
    اخه از عمر هارد یه هفته می گذره...به همین زودی خراب می شه....
    ممنون

عسل طبیعی و گرده گل ایرانی