برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب در وردپرس

abbas_habibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با سلام و وقت بخیر
من یک سایتی رو با وردپرس راه انداختم ، .وقتی وارد قسمت مدیریت میشم یک مطلب رو منتشر می کنم ، به صورت درست مطلب منتشر میشه و وقتی در قسمت مدیریت لاگین هستم سایت رو که می بینم به صورت درستی در قسمت مربوطه مطلب منتشر شده و نمایش داده میشه اما یه مشکلی هست که وقتی از لاگین خارج میشم اون مطلب نمایش داده نمیشه بعد از گذشت چند دقیقه یا حتی چند ساعت خود به خود مطلب در صفحه ظاهر میشه ، مثلا یک مطلب در ساعت 10 منتشر شده بعد از خارج شدن از قسمت مدیریت ، هرچی رفرش می کردیم و ctrl+f5 هم میزدیم اصلا مطلب نشون داده نمیشد بعد از چندین ساعت تازه الان یهو مطلب رو نشون میده .

ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

abbas_habibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
کش مرورگر خودت رو خالی کن. یا از گوشی و چیزای دیگه سایتو ببین میاد یا نه
این کار رو هزار با انجام دادم ولی باز همین اتفاق میفته ما همه جوره تست کردیم ولی درست نشد .

mozakhraf

Registered User
لایک‌ها
69
من این مشکل رو با یک انجمن داشتم. توش پست می ذاشتم بقیه می دیدن ولی من با هر وسیله ای وارد می شدم نمی دیدم.
خود به خود حل شد. ولی تا حالا ندیده بودم وردپرس این طوری بشه.

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
سلام، پلاگین مربوط به کش رو غیرفعال کنید ببینید بازم این مشکل ایجاد میشه؟

abbas_habibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام، پلاگین مربوط به کش رو غیرفعال کنید ببینید بازم این مشکل ایجاد میشه؟
ممنون از راهنمایی پلاگین کش رو غیرفعال کردم درست شده ، حالا چیکار میتونم بکنم ؟ باید بدون پلاگین کش کار بکنم ؟

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
ممنون از راهنمایی پلاگین کش رو غیرفعال کردم درست شده ، حالا چیکار میتونم بکنم ؟ باید بدون پلاگین کش کار بکنم ؟
خواهش می کنم، از چه پلاگینی استفاده میکنید؟

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
w3 total cache از وقتی این رو نصب کردم اصلا حس کردم یه تغییراتی تو سایت رخ داده از مشکلات و ...
بله این افزونه یه سری تنظیمات داره که احتمالا دستکاری کردین اینطوری شده!
از WP Rocket استفاده کنید (رایگان نیست پلاگینش ولی می تونید از سایت ها گیر بیارین)

abbas_habibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بله این افزونه یه سری تنظیمات داره که احتمالا دستکاری کردین اینطوری شده!
از WP Rocket استفاده کنید (رایگان نیست پلاگینش ولی می تونید از سایت ها گیر بیارین)
مچکرم از راهنمایی شما خیلی لطف کردین فقط یه خواهشی داشتم میشه یک آموزش تصویری قرار بدین در همین قسمت که هم من و هم دیگر دوستان بتونند استفاده کنند ، تنظیماتی رو که باید به طور صحیح انجام بدیم و مهم هستند رو اگر لطف کنید در یک آموزش ارائه بدین ممنون میشم .

بالا