برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب دی وی دی رایتر

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان . ببخشید اگه تاپیک بد جایی هست یا سوالم خیلی احمقانه شاید باشه :rolleyes:

من یه دی وی دی رایتر SUZUKI 18X دارم که جدیدآ یه مشکل عجیب باهاش پیدا کردم . اون هم اینه که سی دی رو میخونه و رایت هم می کنه و دی وی دی رو هم بدون هیچ مشکلی میخونه اما رایت نمی کنه !!

میخواستم بدونم نظر اساتید در این باره چیه ؟ مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاریه ؟؟

پیشاپیش ممنون :blush::rolleyes::):cool:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Mt.Music عزيز
1538.gif

دی وی دی رایتر SUZUKI 18X دارم که جدیدآ یه مشکل عجیب باهاش پیدا کردم ...
. آيا ويندوز را عوض كرديد ببينيد مشكل حل مي‌شه يا نه؟! جديدن قطعه جديدي درون سيستم نگذاشتيد يا جابه جايي در درايوها يا درايو جديدي اضافه نكرديد؟! Firmware جديدي روش نصب نكرديد؟!
. (شوخي!) نكنه درايوتان از روز اول كامبو بوده و فكر مي‌كرديد كه DVD-RAM بوده ؟!
3989.gif
حالا لطفن يه نگاهي بكنيد شايد اين شوخي جدي شدها!: اگه برنامه Nero روي سيستم داريد، با برنامه Nero Info Tool و تب اول يعني Drive چك كنيد ببينيد در قسمت توانايي‌هاي "Support write features" چه گزينه‌هايي تيك خورد‌ه‌ است!؟ و همچنين تو همين تب و قسمت General در جلوي :Type چي نوشته!؟
4915.gif

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
88/04/21
209266.gif
26650.gif

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
. آيا ويندوز را عوض كرديد ببينيد مشكل حل مي‌شه يا نه؟! جديدن قطعه جديدي درون سيستم نگذاشتيد يا جابه جايي در درايوها يا درايو جديدي اضافه نكرديد؟! Firmware جديدي روش نصب نكرديد؟!
. (شوخي!) نكنه درايوتان از روز اول كامبو بوده
سلام igimax جان ...
راستش ویندوز که عوض نکردم اما 1 ساله که داره با همین ویندوز رایت می کنه و مشکلی نبود اما جدیدآ اینجوری شده !
. (شوخي!) نكنه درايوتان از روز اول كامبو بوده و فكر مي‌كرديد كه DVD-RAM بوده ؟! حالا لطفن يه نگاهي بكنيد شايد اين شوخي جدي شدها!: اگه برنامه Nero روي سيستم داريد، با برنامه Nero Info Tool و تب اول يعني Drive چك كنيد ببينيد در قسمت توانايي‌هاي "Support write features" چه گزينه‌هايي تيك خورد‌ه‌ است!؟ و همچنين تو همين تب و قسمت General در جلوي :Type چي نوشته!؟
این عکس پایین هم از Nero Info tool هست
1247440994.jpg

http://upload.iranblog.com/6/1247440994.jpg

حالا من درایور رو آپدیت می کنم و اگر نشد ویندوز رو عوض می کنم و اگر نشد که دیگه میندازمش دور :D

خیلی ممنون از راهنماییت
coffeescreen.gif

بالا