آژانس هواپیماییexchanging

مشکل عجیب غریب سیستم

شروع موضوع توسط balabala ‏25 می 2010 در انجمن سخت افزار

1. balabala

balabala کاربر قدیمی پرشین تولز

سلام :blink:

یه سیستم P4 دارم. یک مدت با ویندوز 7 مشکل داشت و هنگ میکرد که شک کردم از کارت گرافیک باشه! البته کارت سالم بود منتها رم کم داشت. یک کارت 4550 گرفتم روش انداختم مشکل هنگ برطرف شد تا اینکه متوجه شدم هر روز وقتی سیستم رو روشن میکنم بعد از بوت، بک گراند ویندوز تا چند دقیقه پیکسلهاش خراب میشه!

اگر کاری نکنم و بگذارم 5 دقیقه بگذره همه چیز درست میشه! :blink:
    رمها رو تست کردم و مشکلی ندارن! ویندوز ایکس پی هم مشکل نداره منتها فکر نمیکنم مشکل نرم افزاری باشه.

حالا موندم مشکل از چیه. بی خودی کارت گرافیک جدید هم گرفتم. مشکل از پاور یا مادربورد میتونه باشه؟ امکان داره باس مادربورد نمیکشه یا یه همچین چیزایی؟

هیچی دیگه خلاصه هر روز 5 دقیقه باید بذارم ماشین گرم بشه :lol:

مشخصات:
    giga VM900M
    ram 2 GB DDR2 664
    Graphic ATI 4550 1GB
    ..

2. igimax

igimax کاربر فعال کامپیوتر

سلام balabala عزيز [​IMG]

. [​IMG] به اين مي گن كامپيوتر گازوئيلي!! آقا خودتون كه وارديد و تشخيصهات هم كه درسته! اول پاور رو چك كن كه امتحانش راحتتره! من هم بعد از 1 سال و نيم كه برگشتم خونم و سيستم اوليم رو روشن كردم بعد از دوروز كه خيلي سيستم گرم ميشد يه هو خاموش شد!! بعد از كلي تست و تيكه تيكه كردن قطعات، فهميدم مشكل از پاور هست!! اگه مشكلت از پاور بود توصيه مي‌كنم پاورهاي 80% بازدهي گرين رو بخريد و حداقل وات پاور 30% بيشتر از وات فول لود سيستمت باشه.... (البته ببخشيدا! خودتان وارديد و فقط جهت يادآوري عرض شد!!)

. خلاصه خودتان وارديد ديگه ... تنها راه تست يك به يك و تيكه تيكه كردن كل سيستم هست!!! انشاالله مشكلتان زودتر حل بشه...

موفق باشيد. [​IMG]

خداحافظ
    IgImAx
    89/03/04
    [​IMG] [​IMG]

3. balabala

balabala کاربر قدیمی پرشین تولز

سلام igimax عزیز

نه آقا من کجا سخت افزار بلدم D:
    آره حالا یک پاور جدید میگیرم ببینم مشکل رو حل میکنه. چون عقلم به جای دیگه قد نمیده D:

4. AMD.POWER

AMD.POWER مدیر بخش سخت افزار مدیر انجمن

سلام

1-اول اپ ديت درايور بعدش احتمال مشكل تو تغذيه قطعات داري