• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل عجیب : فیلتر شدن دامین بلافاصله پس از ثبت

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
سلام دوستان

من سفارش ثبت یک دامین آی آر دادم که اتفاقا بجز .com بقیه پسوندها هم آزاد بود و روی دات کام هم هیچ چیز خاصی نبود

دامین به خوبی و خوشی ثبت و تایید شد وی الان که باز می کنم آدرس این دامین رو می بینم فیلتر شده .. درحالی که هیچ چیزی روی این دامین نیست و نبوده ..

فکر می کنید مشکل از چیه ؟؟؟

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
حتما در گذشته روی این دامین سایتی قرار داشته و فیلتر شده، سپس دامین آزاد شده برای ثبت و شما این دامین رو ثبت کردید!

niaztarin

Registered User
لایک‌ها
159
سلام دوستان

من سفارش ثبت یک دامین آی آر دادم که اتفاقا بجز .com بقیه پسوندها هم آزاد بود و روی دات کام هم هیچ چیز خاصی نبود

دامین به خوبی و خوشی ثبت و تایید شد وی الان که باز می کنم آدرس این دامین رو می بینم فیلتر شده .. درحالی که هیچ چیزی روی این دامین نیست و نبوده ..

فکر می کنید مشکل از چیه ؟؟؟
به مشکل شما در آدرس زیر جواب داده شده .
http://internet.ir/faq.html
بند 11 توضیح کاملی در این مورد اشاره کرده است :
11- دامنه ی جدیدی را خریداری کرده ام اما از ابتدا فیلتر بود. باید چه کار کنم ؟
درصورتیکه دامنه ای را خریداری نموده اید که قبلا فیلتر شده است می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.
1- سایت خود را بر روی دامنه مورد نظر راه اندازی نمایید.
2- سایت خود را در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی به نشانی samandehi.ir ثبت نمایید.
3- به عنوان مدیر سایت در درگاه رسیدگی به شکایات به نشانی rafefilter.internet.ir درخواست رفع فیلتر نمایید.
4- در بخش توضیحات ، دقیقا توضیح دهید که این دامنه را تازه خریداری کرده اید و اطلاعی از اینکه این سایت قبلا فیلتر بوده است نداشته اید
5- ما بقی مراحل را از طریق درگاه پیگیری مدیران سایتهای فیلتر شده تا آخرین مرحله پیگیری نمایید.
ضمنا نشانی پایگاه معتبر موسسه دهخدا icps.ut.ac.ir می باشد و در صفحه نخست این پایگاه نیز ، به این موضوع اشاره شده است.

کسب در آمد از پاپ آپ
میتوانید در کنار ما از یه سیستم دیگر نیز استفاده کنید​

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
حتما در گذشته روی این دامین سایتی قرار داشته و فیلتر شده، سپس دامین آزاد شده برای ثبت و شما این دامین رو ثبت کردید!

بله متاسفانه مشکل همینه

اشتباه کردم قبل از ثبت چک نکردم

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
به مشکل شما در آدرس زیر جواب داده شده .
http://internet.ir/faq.html
بند 11 توضیح کاملی در این مورد اشاره کرده است :
11- دامنه ی جدیدی را خریداری کرده ام اما از ابتدا فیلتر بود. باید چه کار کنم ؟
درصورتیکه دامنه ای را خریداری نموده اید که قبلا فیلتر شده است می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.
1- سایت خود را بر روی دامنه مورد نظر راه اندازی نمایید.
2- سایت خود را در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی به نشانی samandehi.ir ثبت نمایید.
3- به عنوان مدیر سایت در درگاه رسیدگی به شکایات به نشانی rafefilter.internet.ir درخواست رفع فیلتر نمایید.
4- در بخش توضیحات ، دقیقا توضیح دهید که این دامنه را تازه خریداری کرده اید و اطلاعی از اینکه این سایت قبلا فیلتر بوده است نداشته اید
5- ما بقی مراحل را از طریق درگاه پیگیری مدیران سایتهای فیلتر شده تا آخرین مرحله پیگیری نمایید.
ضمنا نشانی پایگاه معتبر موسسه دهخدا icps.ut.ac.ir می باشد و در صفحه نخست این پایگاه نیز ، به این موضوع اشاره شده است.

کسب در آمد از پاپ آپ
میتوانید در کنار ما از یه سیستم دیگر نیز استفاده کنید​

بله درسته .. ممنونم از لطف شما دوست عزیزم ..

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
سعی کنید تا حد امکان دامنه های این تیپی رو نگیرید که ایندکس هم دارند
چرا که علاوه بر مشکلات با گوگل دامنه شما توی لیست سیاه پایگاه اینترنت دات آی آر ثبت شده و حتی پس از رفع فیلتر هم نظارت چندین برابری به نسبت سایت های دیگه روش میشه که انقدر بهتون تذکر میدن که در نهایت مجبور میشید دامنه رو عوض کنید!
به شخصه چند تا سایت هام فیلتر و رفع فیلتر شدن اما پس از رفع فیلتر حتی یه مطلب ساده در مورد بدنسازی که توی همه سایت ها نشر شده بود رو هم به ما میل میزدن که مشکل داره
اینقدر این کار را کردن تا در نهایت دامنه رو عوض کردم و الان گوش شیطان کر مدت طولانیست که راحتم !

بالا