برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب لپ تاپ asus k53sd، لطفا راهنمایی کنید

abbaskhan

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان گرامی
من یه لپ تاپ دست دوم asus k53sd خریدم،
نمیدونم چه مشکلی داره، ویندوز سون نصب کردم بعد از مدتی کار کردن دیگه ویندوز بالا نمیومد، الان ویندوز 10 نصب کردم، همه درایوراشم از سایت خودش گرفتم و نصب کردم
اولا که باتریش خراب شده، فقط یک ساعت روشن نگه میداره، یعنی ضعیف شده
یه سری مشکلاتی که داره اینارو دیدم ازش، یه فیلم 4k داشتم از گوشی ریختم روش، پخش نکرد، بعد اومدم اینو convert کردم به mp4، خیلی برام عجیب بود ولی وقتی لپ تاپ با باتری کار می کرد، فیلم mp4 به صورت آهسته آهسته و با مکث پخش می شد، نمی تونست پخشش کنه، ولی وقتی به برق (شارژر) وصلش می کردم، این فیلم بدون مشکل و با سرعت عادی پخش می شد.
یه مشکل دیگه هم اینکه، وقتی به لپ تاپ دست نمی زنی و همینطور روشن میمونه، میای می بینی هنگ کرده و دیگه task manager هم نمیاره، باید دکمه خاموشو نگه داری تا خاموش شه و دوباره روشن کنی
زیاد باهاش بازی اجرا نکردم ببینم در حین بازی هنگ می کنه یا نه، ولی در حین انجام کارهای معمولی هم معمولا یهویی هنگ میکنه
یه مشکل دیگه هم که وجود داره، یه سری داشتم اطلاعات از هارد اکسترنال می ریختم تو لپ تاپ، در حین کپی کردن، یهو هنگ میکرد و کپی وایمیستاد، کل سیستم هنگ نمیکردا، فقط کپی وامیستاد و ادامه نمی داد و قطع میشد

برنامه های زیادی نصب کردم و هارد و سی پی یو و گرافیک و رم و کششو چک کردم، مشکل خاصی نداشت، 8 گیگ رمه که زدم چک کرد کامل پر و خالیش کرد و کلا هر دو رمش وصل بود و کار می داد، دقیقا نمیدونم مشکلش چیه، میخوام اول بدونم مشکلش چیه، بعد ببرم تعمیر اگه لازمه

ببخشید توضیحاتم زیاد شد، خواستم دقیقا بگم چی به چیه
ممنون میشم اساتید راهنماییم کنید....
دست گلتون درد نکنه

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
سلام.تعمیر رفته؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006