برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب کند شدن لپ تاپ

SILENCER

Registered User
لایک‌ها
21
سلام خدمت دوستان

اقا من حدود سه سال میشه یه لپ تاپ ایسوس مدل GL553VD گرفتم همه چی هم روبراه بود ..چند بار هم تا حالا ویندوز عوض کردم و البته لپ تاپ به خوبی کار میکرد ..اما از چند وقت پیش متوجه یه مشکلی شدم ،
اونم اینکه لپ تاپ در شرایط مشابه قبل بازیها رو مثل قبل اجرا نمیکنه.اول زیاد توجه نکردم ..ولی رفته رفته بیشتر شد ..طوری که بازی رو قبلا تقریبا با بالا ترین تنظیمات اجرا میکردم ..حالا حتی با تنظیمات کاستوم خود بازی هم اجرا نمیشد و تیک میزد و افت فریم داشتم
ویندوز رو عوض کردم ..درایور ها رو هم نصب و اپدیت بدون هیچگونه برنامه مشابه ..ولی باز هم همون مشکل رو داشت ..با اینکه رم و گرافیک..خب همون مقدار قبل . نشون میده ..تغییر نکرده؟!!!

ممنون میشم از دوستان من رو واسه رفع این مشکل راهنمای بفرمایید .

با سپاس

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
هارد رو تست کنین

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,714
سلام .مشخصات دستگاه و بازی که میخواید اجرا کنید رو قرار بدین .بهتر میشه راهنمایی کرد

SILENCER

Registered User
لایک‌ها
21
هارد
گرافیک
رم ها
را چک کنید
هرکدام نرم افزار خودشان را دارند
سلام وقت بخیر ..باشه با نرم افزار های تست مشغول تست تمای قطعات میشم ..فقط اینکه این باید بهر حال یه مرضی داشته باشه ..اره ..وگرنه بیخود نمیشه اینطوری شده باشه ؟!!

SILENCER

Registered User
لایک‌ها
21
هارد
گرافیک
رم ها
را چک کنید
هرکدام نرم افزار خودشان را دارند
سلام
اقا شما نرم افزاری برای تست کارت گرافیک میشناسید که کارت رو به طور کامل تست کنه و اگر حتی مشکل سخت افزاری هم داشته نشون بده؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
درود
نه من اطلاعات ندارم درباره اش منتها توی گوگل سرچ کن حتما است و میاره توی فروم بازی ها هم یه سر بزن چون بیشتر با گرافیک سرکار دارند
اینا را سرچ کن ( نرم افزار تست قطعات کامپیوتر یا نرم افزار تست گرافیک )

بالا