برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی مشکل فنی در Spoiler امضا

hamed_aa

Registered User
لایک‌ها
71
سلام خدمت دوستان و مدیران

اصولا Spoiler برای این هست که برای مثال تارخچه فعالیتتون رو توی بازارچه ( مثل امضای خودم ) داخلش بنویسید و یا موارد طولانی رو Spoiler کنید تا مزاحمت برای دیگران ایجاد نشه

توی ورژن قبلی فوروم هم همین مورد بود و موارد طولانی رو توی اسپویلر مینوشتند و هر کسی اگر نیاز به اطلاعات داخل اون داشت بازش میکرد ، وگرنه مزاحتمی براش ایجاد نمیکرد

توی ورژن جدید فروم ، Spoiler درست کردن یا نکردنش هیچ فرقی نداره ، بعبارت دیگه :

وقتی شما نوشتتون رو به حالت Spoiler در میارید ، مثل ورژن قبلی باید یک خط حساب بشه ( یعنی اگر نوشته داخلش 20 خط هم باشه بدلیل اینکه کرکره بسته بشه فقط یک خط اشغال میکنه ،باید یک خط حساب بشه ) ، و اگر محدودیت امضا 10 خط باشه ، قاعدتا باید 10 تا Spoiler بتونید توی امضا درست کنید

اما در حال حاضر ، هر خط نوشته داخل Spoiler شما هم خودش یک خط از امضا حساب میشه ( در صورتی که در مجمع باید یک خط حساب بشه )

اگر از نظر مدیران این ایراد فنی هست ، لطفا اصلاح بشه

در تکمیل صحبت ها هم بگم که :

همین الان امضای من رو ببینید ، این امضا دیگه قابلیت اضافه کردن یک خط بیشتر رو هم نداره ، در صورتی که اگر Spoiler درست نمیکردم ، مثل امضای دوستان طولش حداقل میتونست 10 خط بیشتر باشه

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام
دوست من گرچه پیشنهاد خوبی دادید اما مشکل این روش اینه که اسپویلر گرچه در ظاهر یک خط نشون داده میشه اما در هنگام لود صفحه اطلاعاتش کامل لود میشه. به عبارت دیگه اگر توش مثلا عکس گذاشته بشه در همون زمانی که صفحه لود میشه اون عکس هم لود میشه، گرچه داخل اسپویلر مخفی شده.
بنابراین برداشتن محدودیت اسپویلر باعث اتلاف ترافیک شبکه کاربران و سنگینی صفحات میشه.
گرچه اگر این قابلیت رو مدیران ارشد بتونن به نحوی تغییر بدن که محتویات داخل اسپویلر فقط در صورت کلیک بر روی اون لود بشن، پیشنهاد شما خوب و مفید هست.
ممنونم

hamed_aa

Registered User
لایک‌ها
71
ممنون بابت پاسخ

مشکل حجم عکس رو با یک محدودیت کوچک میشه برطرف کرد ( مثال حجم امضا نباید بیشتر از 20 کیلو بایت بشه و یا لینک عکس خارجی قبول نشه )

ولی خودم به شخصه توی امضا اطلاعات مهمی معمولا مینویسم و وقتی فقط متن باشه ، هر کسی که نیاز داره بازش میکنه و میخونه و حجمی هم نمیگیره

مثل امضای حال حاضرم ، اگر بخوام تمام فعالیت بازارچه ام رو توی امضام بنویسم ، با اینکه امضام نه از نظر حجمی ترافیک ایجاد نمیکنه ، نه از نظر بصری مشکل ایجاد میکنه ( چون همش داخل اسپویلر هست ) ولی باز هم نمیتونم فعالیت بازارچه ام رو کامل بنویسم و جای دیگه ای هم غیر از امضا سراغ ندارم که بشه همچین اطلاعاتی رو توش نوشت .من فکر میکنم این محدودیت با شرایطی که بالا ذکر شد یک محدودیت دست و پا گیر هست تا کاربردی

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نظر منم حق با آقا حامده
خب مثلا تا 10 خط امضا که قانونیه اگه اسپویلرم 10 خط بخاد بده دیگه طرف میزارتش تو اسپویلر
مشکل حجم عکس رو هم میشه حل کرد
همین الانم کاربر میتونه کلی عکس بزاره تو امضاش هر کدوم 5-6 مگ .

بالا