برگزیده های پرشین تولز

مشکل قطع ارتباط مانیتور با کیس

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
دیروز که داشتم کامپیوترم رو روشن میکردم درست زمانی که داشت بوت میشد کابل ILINK و کابل usb را از پورتش درآوردم با این کار کامپیوترم ریست شد و بعد از اون دیگه مانیتور چیزی رو نمایش نداد .
جالبه که کامپیوتر کامل بوت میشه اما مانیتور در حالتیه که اصلا" چیزی بهش وصل نیست . یکبار هم کارت گرافیک را درآوردم و سوکتهاش رو تمیز کردم حتی کلیه کابلها رو یکبار دیگه درآوردم و وصل کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

به نظر شما چی شده ؟ یکی میگفت احتمالا" کارت گرافیکت مشکل پیدا کرده .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
دیروز که داشتم کامپیوترم رو روشن میکردم درست زمانی که داشت بوت میشد کابل ILINK و کابل usb را از پورتش درآوردم با این کار کامپیوترم ریست شد و بعد از اون دیگه مانیتور چیزی رو نمایش نداد .
جالبه که کامپیوتر کامل بوت میشه اما مانیتور در حالتیه که اصلا" چیزی بهش وصل نیست . یکبار هم کارت گرافیک را درآوردم و سوکتهاش رو تمیز کردم حتی کلیه کابلها رو یکبار دیگه درآوردم و وصل کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

به نظر شما چی شده ؟ یکی میگفت احتمالا" کارت گرافیکت مشکل پیدا کرده .
کارت گرافیک رو در میاری بوق داری؟

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
تو حالت روشن امتحان نکردم راستش ترسیدم. فقط وقتی خاموش بود یکبار جابجا کردم تا اگه احتمالا" شل شده باشه درست شه

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
تو حالت روشن امتحان نکردم راستش ترسیدم. فقط وقتی خاموش بود یکبار جابجا کردم تا اگه احتمالا" شل شده باشه درست شه
تو حالت روشن که معلومه نباید در بیاری . همون حالت خاموش . گرافیک رو در بیار . ببین سیستم بوق میزنه یا نه؟

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
كارت رو دراوردم بوق نزد ضمنا" درسته كه كيس روشن ميشه اما فقط چراغ سبزش روشنه و فنها همه فعاله. در ضمن كيبورد هم فعال نميشه يعني اين كه احتمالا" بوت نميشه درسته؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
كارت رو دراوردم بوق نزد ضمنا" درسته كه كيس روشن ميشه اما فقط چراغ سبزش روشنه و فنها همه فعاله. در ضمن كيبورد هم فعال نميشه يعني اين كه احتمالا" بوت نميشه درسته؟
ممکنه بایوسش پریده باشه.
بده بیرون برات یک تستی بکنند .

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
بيرون بگم چه تستي بكنه؟ زياد به اين تعميراتي هاي كامپيوتر اطمينان ندارم
به نظر شما اگه از مادربرد باشه بازش كنم بدم آواژنگ؟

بالا