برگزیده های پرشین تولز

مشکل قطع و وصلی اینترنت اسیاتک( مشکل رو اعصاب )

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
سلام دوستان خسته نباشید
بنده از سرویس های اسیاتک استفاده میکنم و دو سه هفته ای هست به مشکل خیلی مسخره ای برخوردم که دیگه کلافم کرده
مشکل من اینه :
بنده هر ده دقیقه یبار ارتباطم با سایت هایی که رو سرور خارج هست قطع میشه !
مثلا سایتی که سرورش المان هست هر ده دقیقه یبار به مدت دو دقیقه قطع میشه ولی در طول قطع بودن سایت هایی ایرانی باز میشن مشکل چیه؟
موققع قطعی هم وقتی از ای پی گوگل پینگ میگیری کانکت هست و مکشلی نداره !
مودمو عوض کردم مشکل رفع نشد
این مشکل هم تو لپ تاپ هم پی سی هم تو گوشی هست ! هم وای فای هم لن !
به پشتیبانی اسیاتک هم زنگ زدم گفتن اصلا قطعی نداشتین شما ! و میگن پیمگ بگیرین وقتی هم پینگ میگیرم تو پینگ هیچی نشون نیمده !
اخرین مرحله این مونده پشتیبان منطقه حضوری بیاد بررسی کنه که 15 تومن هزینه میخواد !
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
من خودم همچین مشکلی داشتم هر بار زنگ میزدم میگفتن مودم را ببرید از دم در ورودی سیم تلفن چک کنید
آخرش دیگه جمع آوری زدم
الان یه گوشی 4g خریدم با اون هات اسپات میکنم خیلی راضی و سرعت عالی و هم ارزان و اعصاب خردکن ندارم با ۴یا ۳مگ دانلود میکنم شما هم اگر امکاناتشو داری برو طرف ۴جی

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
دوست عزیز بنده مصرف بالایی دارم هیچوقت تری جی یا فورجی برام به صرفه نیست مخصوصا با این تعرفه های فوق العاده ایرانسل !

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
شما حتما خوب تحقیق نداشتی دربارش خوب تحقیق کن خیلی هم باصرفه است
شب از ۲تا ۸صبح ۴هزارتومان میدم با سرعت ۴و۳مگ دانلود میکنم
برای ساعت های معمولی هم استفاده معمولی ۳۰گیگ شش ماه ۶۰تومان ۱۰۰گیگ یک سال ۱۷۵تومان
اینا را میتونی با ۲۰درصد تخفیف هم ردیف کنی

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
شبانه نیاز ندارم
من روزانه یک گیگ مصرف دارم :|

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
خب چه بهتره شما کجا میتونی ۱گیگ ترافیک را ۲۰۰۰ یا ۱۷۵۰ تومان بخری و کدام شرکت میده؟؟
شما ببین منطقه ات ۴g داره حتما حتما استفاده کن
برو تعرفه ایرانسل را ببین
برات ۶ماهه ۳۰گیگ ۶۰تومان هم خوبه
و
یک ساله ۱۰۰گیگ ۱۷۵تومان هم خوبه
با بیست درصد کمتر هم میشه جور کرد
روزانه از ۸تا ۱۲هم ۵گیگ ۲۰۰۰تومان است

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
سلام دوستان خسته نباشید
بنده از سرویس های اسیاتک استفاده میکنم و دو سه هفته ای هست به مشکل خیلی مسخره ای برخوردم که دیگه کلافم کرده
مشکل من اینه :
بنده هر ده دقیقه یبار ارتباطم با سایت هایی که رو سرور خارج هست قطع میشه !
مثلا سایتی که سرورش المان هست هر ده دقیقه یبار به مدت دو دقیقه قطع میشه ولی در طول قطع بودن سایت هایی ایرانی باز میشن مشکل چیه؟
موققع قطعی هم وقتی از ای پی گوگل پینگ میگیری کانکت هست و مکشلی نداره !
مودمو عوض کردم مشکل رفع نشد
این مشکل هم تو لپ تاپ هم پی سی هم تو گوشی هست ! هم وای فای هم لن !
به پشتیبانی اسیاتک هم زنگ زدم گفتن اصلا قطعی نداشتین شما ! و میگن پیمگ بگیرین وقتی هم پینگ میگیرم تو پینگ هیچی نشون نیمده !
اخرین مرحله این مونده پشتیبان منطقه حضوری بیاد بررسی کنه که 15 تومن هزینه میخواد !
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
مودم شما مستقیم به خط تلفن وصل هست یا اینکه مودم و گوشی تلفن به یک خط بوسیله اسپلیتر وصل هست ؟

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
*** اشکال از فرستنده است، به گیرنده های خود دست نزنید! ***

یعنی شما تو این مدت متوجه نشدید، اشکال از آسیاتک است!؟ کلا آسیاتک در بعضی استان ها همین مشکل قطعی در سند و رسیو رو داره. هر چندماه یکبار این مشکل برای مدتی خودش رو بیشتر نشون میده؛ بعد یه مدت درست میشه و دوباره روز از نو روزی از نو! در چند روز اخیر هم این مشکل شدت پیدا کرده. شما وقتی با آسیاتک تماس می گیرید، باید اصرار کنید که این مشکل وجود داره. بعضی از کارشناساشون بعد از اصرار زیاد شما، مشکل رو تایید می کنن. شما بهشون بگید در باز کردن سایت مشکل کندی سرعت دارید، اینجوری متوجه میشن. اگر بگید که سند ور رسیو مشکل داره درست متوجه نمیشن.

اینم بگم که وقتی سند و رسیو مشکل پیدا می کنه، همه سایتهای داخلی باز نمیشن. فقط تعداد کمی از اونها باز میشه.

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
@m558
در مورد بسته های ساعتی 4G ایرانسل:
به نظر من، فعلا برای برخی مناطق به دلیل وجود پهنای باند زیاد امکان استفاده با سرعت ها بالا و دانلود با حجم زیاد وجود داره. مطمئن باشید بعد از افزایش یوزرها، سرعت کاهش پیدا می کنه. دلیل این حرف اینه که در تعرفه ها نگاهی به بسته های ساعتی بیندازید. زده ساعتی 2GB به مدت 2 ساعت با قیمت 3000 تومان. بعد اونوقت بسته 3 ساعتی نامحدود-2تا8صبح رو میده 2000 تومان. اکثر دوستان از همین بسته 2000 تومانی استفاده می کنن و چندین گیگ دانلود می کنن. خوب اینا 2G رو دارن 3000 تومان میدن، بعدش به نظرتون منطقیه که مثلا 4 گیگ دانلود شما رو بدن 2000 تومان؟ (البته درسته که شبانه است ولی این همه دست و دلبازی بعیده!) این نشون میده که موقتیه و فعلا به دلیل کم بودن یوزرها شما میتونید حجم بالا رو دانلود کنید.

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
مودم شما مستقیم به خط تلفن وصل هست یا اینکه مودم و گوشی تلفن به یک خط بوسیله اسپلیتر وصل هست ؟
بدون نویز گیر و همراه با نویز گیر تست کردم بازم مشکل همچنان وجود داره
اینم بگم این مشکل بیشتر شبا هست شبا ساعت هشت تا دوازده شب خیلی اذیت میکنه
*** اشکال از فرستنده است، به گیرنده های خود دست نزنید! ***

یعنی شما تو این مدت متوجه نشدید، اشکال از آسیاتک است!؟ کلا آسیاتک در بعضی استان ها همین مشکل قطعی در سند و رسیو رو داره. هر چندماه یکبار این مشکل برای مدتی خودش رو بیشتر نشون میده؛ بعد یه مدت درست میشه و دوباره روز از نو روزی از نو! در چند روز اخیر هم این مشکل شدت پیدا کرده. شما وقتی با آسیاتک تماس می گیرید، باید اصرار کنید که این مشکل وجود داره. بعضی از کارشناساشون بعد از اصرار زیاد شما، مشکل رو تایید می کنن. شما بهشون بگید در باز کردن سایت مشکل کندی سرعت دارید، اینجوری متوجه میشن. اگر بگید که سند ور رسیو مشکل داره درست متوجه نمیشن.

اینم بگم که وقتی سند و رسیو مشکل پیدا می کنه، همه سایتهای داخلی باز نمیشن. فقط تعداد کمی از اونها باز میشه.

خوب ممنون بابت توضیح اینو منم متوجه شدم ولی چاره چیه؟ هزار بار زنگ زدم گردن نمیگیرن که
سه ساله از اسیا تک استفاده میکنم یه بار نگفتن مشکل از ماست همیشه گفتن مشکل از سمت شماست یا مرکز مخابراتی شما مشکل داره !
الان دقیقا من باید چیکار کنم تا مشکل رفع بشه؟

خب چه بهتره شما کجا میتونی ۱گیگ ترافیک را ۲۰۰۰ یا ۱۷۵۰ تومان بخری و کدام شرکت میده؟؟
شما ببین منطقه ات ۴g داره حتما حتما استفاده کن
برو تعرفه ایرانسل را ببین
برات ۶ماهه ۳۰گیگ ۶۰تومان هم خوبه
و
یک ساله ۱۰۰گیگ ۱۷۵تومان هم خوبه
با بیست درصد کمتر هم میشه جور کرد
روزانه از ۸تا ۱۲هم ۵گیگ ۲۰۰۰تومان است

به قول شما بهتره یکم تحقیق کنم
تو خونمون که تری جی فوق العاده انتن میده ولی چون گوشی فورجی ندارم تو خونه از انتن دادن فورجی اطلاع ندارم متاسفانه ولی دوستام میگن فورجی تو منطقمون قشنگ انتن میده
باید یه سر به نماندگی ایرانسل بزنم ببینم تعرفه ها چجوریه
@m558
در مورد بسته های ساعتی 4G ایرانسل:
به نظر من، فعلا برای برخی مناطق به دلیل وجود پهنای باند زیاد امکان استفاده با سرعت ها بالا و دانلود با حجم زیاد وجود داره. مطمئن باشید بعد از افزایش یوزرها، سرعت کاهش پیدا می کنه. دلیل این حرف اینه که در تعرفه ها نگاهی به بسته های ساعتی بیندازید. زده ساعتی 2GB به مدت 2 ساعت با قیمت 3000 تومان. بعد اونوقت بسته 3 ساعتی نامحدود-2تا8صبح رو میده 2000 تومان. اکثر دوستان از همین بسته 2000 تومانی استفاده می کنن و چندین گیگ دانلود می کنن. خوب اینا 2G رو دارن 3000 تومان میدن، بعدش به نظرتون منطقیه که مثلا 4 گیگ دانلود شما رو بدن 2000 تومان؟ (البته درسته که شبانه است ولی این همه دست و دلبازی بعیده!) این نشون میده که موقتیه و فعلا به دلیل کم بودن یوزرها شما میتونید حجم بالا رو دانلود کنید.

اینم حرفیه !

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
خوب ممنون بابت توضیح اینو منم متوجه شدم ولی چاره چیه؟ هزار بار زنگ زدم گردن نمیگیرن که
سه ساله از اسیا تک استفاده میکنم یه بار نگفتن مشکل از ماست همیشه گفتن مشکل از سمت شماست یا مرکز مخابراتی شما مشکل داره !
الان دقیقا من باید چیکار کنم تا مشکل رفع بشه؟
من آدم منطقی هستم. اگه عیب یه سیستم رو میگم، مزایاش هم میگم. درسته ممکنه آسیاتک مشکل کندی و قطعی و.. داشته باشه، اما برای من از نظر پشتیبانی و پاسخگویی و پیگیری در حد بسیار خوب بوده. بارها و بارها خودشون تماس گرفتند و پرسیدن که آیا مشکل برطرف شده یا خیر.
برای همین مشکلی قطعی که گفتم حداقل تا حالا سه بار رو به خاطر دارم که مشکل رو قبول کردن.
همانطور که گفتید شب ها ساعت 8 تا 12 شب مشکل شدیدتره.
به نظرم در برخی استان ها مشکل پهنای باند دارن. راه چاره هم نمیدونم چیه! اگه خواستید در پ.خ بگید در کدوم استان هستید؟ (البته راه حلی ندارم!)
شاید راه موقت 4G باشه.

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144
درود
دوست عزیز آسیاتک مدتی هست که افتضاح شده. دلیلش هم فروختن اینترنت بیشتر از پهنای باندشون هست. یعنی از سرعت اینترنت من و شما کم میکنن و به بقیه میفروشن! مملکت دزد بازار یعنی همین! پشتیبانیشون هم فقط بلدن مودب صحبت کنن وگرنه بعد از 10 بار تماس هیچ غلطی نکردن بطوریکه دیگه تا پایان مدت قراردادم دیگه بیخیال شدم و بعد از اون هم میدم جمعش کنن.

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
درود
دوست عزیز آسیاتک مدتی هست که افتضاح شده. دلیلش هم فروختن اینترنت بیشتر از پهنای باندشون هست. یعنی از سرعت اینترنت من و شما کم میکنن و به بقیه میفروشن! مملکت دزد بازار یعنی همین! پشتیبانیشون هم فقط بلدن مودب صحبت کنن وگرنه بعد از 10 بار تماس هیچ غلطی نکردن بطوریکه دیگه تا پایان مدت قراردادم دیگه بیخیال شدم و بعد از اون هم میدم جمعش کنن.

تازگیا دیگه رفتن رو اعصاب
منم طی هفته اینده جمع اوری میزنم

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
با تشکر از همه دوستانی که منو راهنمایی کردن تو این زمینه ممنون از همتون
اخرش بعد از چندین بار تقریبا بالای سی بار تماس تلفنی با پشتیبانی اسیاتک اخرش خودشون گفتن که تو منتطقه شما پهنای باند کمه ً
شنبه میرم سراغ یه شرکت دیگه دوستان ممنون میشم یه شرکت خوب با تعرفه و کیفیت خوب معرفی کنن

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
با تشکر از همه دوستانی که منو راهنمایی کردن تو این زمینه ممنون از همتون
اخرش بعد از چندین بار تقریبا بالای سی بار تماس تلفنی با پشتیبانی اسیاتک اخرش خودشون گفتن که تو منتطقه شما پهنای باند کمه ً
شنبه میرم سراغ یه شرکت دیگه دوستان ممنون میشم یه شرکت خوب با تعرفه و کیفیت خوب معرفی کنن

های وب بهترین هست پشتیبانی خوبی هم دارند و چیزی بارشون هست

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
فورجی ایرانسل عالیست.
شرکتهای adsl دارن به بدبختی کشیده میشن.

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
فعلا های وب خریدم ولی هنوز رانزه نشده بزار بیاد ببینیم چجوریه

بدون شک مشتری دایمی میشی

من همه isp های مختلف رو تست کردم در کل خیلی به صرفه هست ماهی هزینه نت من بالای 150 تومن می شد ولی تو های وب با بسته های فشفشه ای که داره نهایت 70 تومن هزینه میکنم

laleh1380

Registered User
لایک‌ها
19
متاسفانه تو بعضی مراکز مخابراتی یوزر زیاد هست و امکانات کم
و جالب اینجاست که اینترنت همراه اول - ایرانسل و رایتل هم داغونه
خودم از چند جای مختلف اینترنت گرفتم و همه مشکل قطعی و نوسان سرعت داشتن. الان از عصر تلکام سرویس دارم که مثلا تا 10 مگ خط رو باز گذاشتن ولی از ساعت 9 شب تا 7 صبح حداکثر 1 مگابیت بر ثانیه سرعتم هست.

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
اینم تست سرعت من با اسیا تک ولی قطعی های مکررر رو اعصابمه امروز صبح
برای همین ای اس پی رو عوض کردم

اینم تست سرعت تری جی ایرانسل البته تری جی هست فورجی نیست

البته اینا کیلو بیت هستن که باید تقسیم بر 8 بسن تا سرعت واقعی یعنی کیلو باید بدست بیاد

Last edited:
بالا