برگزیده های پرشین تولز

مشکل مشکل و مشکل با وی بولتین

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سلام.آقا مشکل بعدی که پیدا کردم اینه.
1:تو همین قسمت که الان تایپ میکنم یعنی قسمت پیام هر چی که مینویسم به صورت بولد هست و فونت هم که عوض میکنم همون میمونه.باید چیکارش بکنم.
2:چطوری میشه که قالب فروم را از سمت راست آورد سمت چپ مثل پرشین تولز

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
هیچ کس نمیتونه کمک کنه

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام.آقا مشکل بعدی که پیدا کردم اینه.
1:تو همین قسمت که الان تایپ میکنم یعنی قسمت پیام هر چی که مینویسم به صورت بولد هست و فونت هم که عوض میکنم همون میمونه.باید چیکارش بکنم.
2:چطوری میشه که قالب فروم را از سمت راست آورد سمت چپ مثل پرشین تولز

1. احتمال زیاد فونت ها رو از حالت پیش فرض تغییر دادید ... با رفتن به قسمت admin cp و قسمت Style &templates و بعد style mnager و تغییر فونت ها در all style option فونت دلخواه را تنظیم می کنید . اگه درست یادم باشه با تغییر فونت در پنجره ی small font و پنجره ی <td>, <th>, <p>, <li> (Customized in this Style) به نتیجه ی دلخواه دست خواهید یافت .( حالت پیش فرض سایز فونت برای هر دو مورد 11px هست )

2. راحت ترین راه استفاده از فارسی ساز هست .... یعنی خود فارسی ساز فروم را مطابق با زبان فارسی از راست به چپ می کنه ...

برای تغییر دستی باید وارد language & phrases و بعد در قسمت language manager گزینه ی Edit setting را انتخاب کنید .. در اولین پنجره خط سوم نوشته Text Direction که به دلخواه می توانید راست به چپ یا چپ به راست را انتخاب کنید و تغییرات را ذخیره کنید..

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
بالا