برگزیده های پرشین تولز

مشکل : موجر و مستاجر

frog

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان ما سال پیش توی زنجان یه خونه رهن کامل کرده بودیم 9 میلیون تومان ، به تاریخ 85.7.3

بعد امسال صاحبخونه رو جو گرفت گفت 1 میلیون به پول پیش اضافه کنید + 100 هزار تومن هم کرایه

ما قبول نکردیم و می خواستیم تخلیه کنیم ، اما صاحبخونه میگه برای اینکه پول ما رو بده باید اول مستاجر جدید پیدا کنه ، که فکر نمی کنم کسی مغز خر خورده باشه که بیاد با این قیمت همچین خونه ای رو بگیره .

راستی این رو هم بگم که قرار بود این خونه رو 8 تومن رهن کامل گیریم ، ولی گفت چون دانجو هستین 9 میلیون کمتر نمیدم . ازاون پیرزنهای حریص هست که دو دستی دنیا رو چسبیده ول هم نمیکنه .

فکر کنم به غیر از این خونه ، 3 تا خونه دیگه هم دره .

حالا مشکل من اینه که این پیرزن نه اضر میشه که خونه رو با شرایط قبلی تمدید کنه و نه پول ما رو میده . میخواستم بدونم الان من باید چی کار کنم ؟

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
آره دیگه. الان نشستی و خیالت راحته که کسی نمیاد جاتو بگیره. اگر هم اومد یه مقدار پولتو می گیری+ وقت برای تخلیه
البته بهت توصیه می کنم از الان دنبال جا باش تا بهانه دست کسی ندی.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
برید شکایت کنید.
169.gif
پیره زن جماعت وقتی اسم شکایت بیاد پا عقب میکشه ..

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
شما وقتي قراردادت تموم شد بايد پولتو پس بگيري. هيچ ربطي هم نداره كه طرف مستاجر پيدا بكنه يا نه. البته شما همينطوري فعلا ميتوني اونجا بشيني چون كسي رو با شرايط جديد پيدا نميكنه و پول شما رو هم نداره كه پس بده.

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
گمونم پولتونو خورده پول نداره بهتون بده میخاد از جدیدیا بگیره

frog

Registered User
لایک‌ها
36
خوب مشکل الان همینه دیگه ، خوب اگه یه ماه دیگه طرف یه پولی دستش اومد و گفت پاشو و من اون موقع جا مناسب گیر نیوردم چی کار کنم ، واسه همین دارم میگم میشه برم ازش شکایت کنم ؟

اخه میخوام ارشد بخونم و دیگه حوصله دردسر ندارم یا اینکه شکایت بدتره و خیلی زمان میبره ؟

راستی میتونی بابت این چند روز تاخیر ادعای خسارت هم بکنم مثلا میخواستم ملک بخرم و اونجا الان 100 میلیون توی این چند روزه کشیده روش و باعث و بانیش هم همین پیرزنست ؟ دی : پرو شدیم دیگه

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
شما وقتي قراردادت تموم شد بايد پولتو پس بگيري. هيچ ربطي هم نداره كه طرف مستاجر پيدا بكنه يا نه. البته شما همينطوري فعلا ميتوني اونجا بشيني چون كسي رو با شرايط جديد پيدا نميكنه و پول شما رو هم نداره كه پس بده.
دقیقا همین درسته !

شما میتونی خیلی راحت به ایشون بگی ما آخر این هفته تخلیه میکنیم

شما هم باید تا آخر هفته پول رو برسونی وگرنه شکایت و به ازای هر روز تاخیر فلان مبلغ خسارت . صدی 3 هم حساب کنی میشه ماهی 270 تومان . !

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
شما هم باید تا آخر هفته پول رو برسونی وگرنه شکایت و به ازای هر روز تاخیر فلان مبلغ خسارت . صدی 3 هم حساب کنی میشه ماهی 270 تومان . !
ازین خبرا نیست که بری شکایت کنی و دادگاه هم واسه طرف خسارت ببره........اون هم چی!!!!صدی 3!!!!!

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
قانون محكمي وجود نداره . متاسفانه بايد طرفين با هم كنار بيايند

frog

Registered User
لایک‌ها
36
ممنون بچه ها از راهنماییتون ، فعلا که نشستیم تا ببینیم بعدا خدا چی می خواد .

در مورد قانون هم خدایش راست میگی وگرنه الان مجبور نبودیم این همه بابت رهنه یه خونه پول بودیم که زمانی قیمتش همین بود یعنی 9 میلیون .

از مدیرهای عزیز هم بابت راه اندازی بخش کار و زندگی هم تشکر می کنم ، که با متفرقه جداش کردند واقعا نیاز بود .

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
یکی از اقوام ما هم تو یه همچین مخمصه ای گرفتار شدن و بلاخره با هزار زحمت پولشون رو گرفتن
شما توی خونه بشین اگه مستاجر اومد که هیچ بلند میشی وگرنه هر وقت طرف گفت تخلیه بگو پولمو میخوام!

یه شمارهای اعلام کرده بودن واسه مشکلات حقوقی مردم که یه همچین جایی به درد میخوره کسی یادش نیست چی بود!؟

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
سلام،

یکی از دوستان مستاجره و حدود هفت ماه از قراردادش مونده، یه صابخونه بدقلق و ناتو هم داره، از بانک هم هی زنگ می زنن و اخطاریه میاد که صاحب ملک بیاد بدهی و قسطا و جریمه ش رو بده، ایشون حدود سی و چند میلیون ظاهرا بدهی داره به بانک، این آپارتمان کوچیک حدودا صد تا صد و بیست میلیون قیمتش هست. حالا میخوام بدونم اگه این موجر پول قسطاشو نده و هی جریمه بخوره و از این حرفا... و این ملک از طرف بانک مصادره بشه وضعیت مستاجر و پول رهن ایشون که همه زندگیش هست چی میشه این وسط؟

ممکنه این پروسه مصادره و... قبل از هفت ماه عملیاتی بشه و مستاجر تو دردسر بیفته یا نه ممکنه بیشتر از اون طول بکشه و دوستمون سر وقت پولشو بگیره و بره؟ (هر چند که از این صابخونه بعیده سر وقت پول مستاجرو بده)حالا این قضیه ضبط و مصادره بیشتر یا کمتر طول بکشه، قبل از وقوع فاجعه این مستاجر بدبخت اصلا چکار باید بکنه که این وسط کلاه سرش نره و متضرر نشه؟ دوستان خواهشااااااا کمک کنید!

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
تاپیک برای 8 سال پیشه :دی

بالا