برگزیده های پرشین تولز

مشکل میل سرور در ارسال میل با سایت یاهو

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با عرض سلام

2 3 روزه که میخوام از یکی از میل سرورها به ادرس یاهو ایمیل بفرستم

اما متاسفانه این پیغام خطا دریافت میشه

کد:
Failed Recipient: ############@yahoo.com
Reason: Remote host said: 553 5.7.1 [BL21] Connections will not be  accepted from ##.###.##.##, because the ip is in Spamhaus's list; see  http://postmaster.yahoo.com/550-bl23.html
به طور کلی میگفت که یاهو ای پی میل سرور شما رو در لیست سیاه تشخیص داده و بنابراین شما اجازه ارسال ایمیل ندارید.

البته من به سایتهای مربوطه رفتم و ای پی رو از بلک لیست در اوردم اما نمیدونم چرا این ایپی به بلک لیست رفته !؟

برای اینکه جلوی این مشکلات در اینده گرفته بشه چیکار باید کرد ؟ راهی هست که بشه جلوی استفاده غیر مجاز از میل سرور رو گرفت ؟

کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
با عرض سلام

2 3 روزه که میخوام از یکی از میل سرورها به ادرس یاهو ایمیل بفرستم

اما متاسفانه این پیغام خطا دریافت میشه

کد:
Failed Recipient: ############@yahoo.com
Reason: Remote host said: 553 5.7.1 [BL21] Connections will not be  accepted from ##.###.##.##, because the ip is in Spamhaus's list; see  http://postmaster.yahoo.com/550-bl23.html
به طور کلی میگفت که یاهو ای پی میل سرور شما رو در لیست سیاه تشخیص داده و بنابراین شما اجازه ارسال ایمیل ندارید.

البته من به سایتهای مربوطه رفتم و ای پی رو از بلک لیست در اوردم اما نمیدونم چرا این ایپی به بلک لیست رفته !؟

برای اینکه جلوی این مشکلات در اینده گرفته بشه چیکار باید کرد ؟ راهی هست که بشه جلوی استفاده غیر مجاز از میل سرور رو گرفت ؟

کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه

یک فرمی هست در سایت یاهو که باید اطلاعات سرور و همچنین توضیحات کافی رو بنویسید البته یاهو بسیار حساس به اسپم هست بهترین کار در حال حاضر تغییر نیم سرور و ای پی هست و شناسایی فرد اسپم کننده

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
یکی از کاربرهات داره اسپم می فرسته
برای همین آی پی اون سرور رفته تو بلک لیست

یاهو هم با بقیه شرکت های ارائه کننده ایمیل قرار داد داره و بلک لیستش را به اشتراک می زاره

به احتمال زیاد ایمیل هات به هاتمیل و جیمیل هم به اسپم باکس می ره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مساله اینجاست که اصل سرور مال یکی از دوستان هست. من امروز که از طربق ریموت بهش وصل شدم دیدم که اکانتی روش نیست.

از طرفی به نظر میرسه که authentication برای پروتکل اس ام تی پی با مشکل مواجه هست. چونکه من راحت تونستم بدون کریدنشیال میل بفرستم (Relay مشکل داره)

یه مقدار باهاش ور رفتم و الان یه طوری شده که اگه بدون authentication بخوایم برای یه اکانتی مثل گوگل یا یاهو ایمیل بده سیستم پیغام میده که چنین میل باکسی نیست و بنابراین حتما باید یه authentication بر اساس یه یوزر نیم پسورد ثبت شده در سیستم انجام بشه.

------------------
اما مشکل اینجاست که توی خود سرور بدون این authentication هم میتونه اسپم کنه.
مثلا فرض کنید دامنه من هست. یک دامنه هم از شما روی سرور هست. من راحت میتونم با استفاده از دامنه شما (میل سرورمون هم ای پیش مشترکه) برای همه دامنه های موجود روی سرور خودمون اسپم کنم.
این الان 4 5 ساعته که وقت من رو گرفته و اعصابم رو خورد کرده

با دوستم صحبت کردم و گفتم اگه بشه نرم افزار میل سرور رو عوض کنیم. گفت مشکلی نیست به شرط اینکه نرم افزار مجانی که حداقل وب میل + اس ام تی پی و پاپ رو داشته باشه پیدا کنیم. اخه این نرم افزاری که داره خیلی قدیمیه و مال سال 2003 هست. از اجاکس 1.0 استفاده میکنه.

حالا میخواستم از دوستان بپرسم برای ویندوز سرور نرم افزار خوبی برای مدیریت میل سراغ دارند ؟ (که یا مجانی باشه یا برای ما ایرانیها قابل دسترس باشه)

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
احتمالا botnet رو سرورت نصب شده
باید ورژن سروره آنتی ویروس بگیری مثل symantec endpoint
یک فول اسکن بگیر تا تمام بوت نت ها را پاک کند

raminsol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقایون منم مشکلی دارم یک برنامه نوشتم با پی اچ پی که به یک لیست از ایمیل ها میل بزنه برنامه کار می کنه اما به همه میل های جیمیل میل میزنه اما به میل های یاهو هیچ میلی نمی فرسته کی میدونه مشکلش چیه؟

----------------------------------------------------------------------------
فروشگاه آنلاین فروشگاه کتاب فروشگاه دخترونه

Last edited:
بالا