برگزیده های پرشین تولز

مشکل نداشتن دکمه Sleep در ویندوز 8.1

Sidah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای فعال سازی هایبرنیت،در CMD دستور powercfg -h on رو وارد کنید
برای فعال سازی اسلیپ،این فایل رو دانلود کنید: http://www.eightforums.com/attachme...e-windows-8-enable_sleep_in_windows_to_go.reg
بعد فایل رو باز کنید و بعد yes و ok رو بزنید،بعد یک بار ری استارت کنید و نتیجه رو بگید :)
سلام دوست عزیز
در حال حاضر من هم همین مشکل را دارم و متاسفانه فایلی که شما قرار دادید احتمالا به دلیل قدیمی بودن پست پاک شده. امکانش هست مه مجدد این فایل رو قرار بدید تا بتونم مشکل لپ تاپم را حل کنم؟
متشکرم

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
سلام دوست عزیز
در حال حاضر من هم همین مشکل را دارم و متاسفانه فایلی که شما قرار دادید احتمالا به دلیل قدیمی بودن پست پاک شده. امکانش هست مه مجدد این فایل رو قرار بدید تا بتونم مشکل لپ تاپم را حل کنم؟
متشکرم
سلام.
اون فایل رو نتونستم پیدا کنم، ولی یه راهش اینه که دکمه پنجره کیبورد و R رو با هم بزنی، بنویسی gpedit.msc و اینتر بزنی.
بعد برو به:
Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> File Explorer
از سمت راست Show sleep in the power options menu رو بزن و Disabled یا Not Configured رو بزن بعد Apply و OK و ری استارت کن.
اگه گزینه Sleep اضافه نشد، جدیدترین درایور کارت گرافیک رو نصب کن.

Sidah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
اون فایل رو نتونستم پیدا کنم، ولی یه راهش اینه که دکمه پنجره کیبورد و R رو با هم بزنی، بنویسی gpedit.msc و اینتر بزنی.
بعد برو به:
Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> File Explorer
از سمت راست Show sleep in the power options menu رو بزن و Disabled یا Not Configured رو بزن بعد Apply و OK و ری استارت کن.
اگه گزینه Sleep اضافه نشد، جدیدترین درایور کارت گرافیک رو نصب کن.
بسیار بسیار ممنونم ، درست شد 🙏:D🌺

بالا