برگزیده های پرشین تولز

مشکل نصب نشدن افیس 2007

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
اولین احتمال اینکه فایل ها از داخل cd یا dvd خونده نمیشن
دومین دلیل

کاربران گمان می کنند این مشکل اغلب به دلیل ویروس یا آسیب دیدگی CD یا DVDهای آن هاست. همچنین مشکل مشابه دیگری نیز وجود دارد که از روش زیر برطرف خواهد شد. مشکل دیگر این است که مثلاً شما یک DVD را از اینترنت دانلود می کنید. در ابتدا، این DVD به صورت تعدادی فایل RAR در سایتی قرار گرفته و شما پس از دریافت همه فایل های RAR هنگامی که می خواهید آن ها را Extract کنید با خطایی مواجه می شوید که اعلام می کند فایل های RAR شما آسیب دیده اند و نمی تواند آن ها را از حالت فشرده خارج کند و خلاصه همه زحمات شما برای Download آن به هدر می رود.

دلیل بروز این مشکل، هماهنگ نبودن قطعات سخت افزاری سیستم شما است که ممکن است بی ربط به نظر برسد. قوی و ضعیف بودن کامپیوتر شما ربطی به بروز این مشکل ندارد و جالب است بدانید در سیستم های جدید و قوی بیشتر با آن روبرو می شوید. دلیل اصلی، سرعت زیاد سیستم در انجام عملیات است و در حالی که همه فایل ها به درستی وجود دارند Error 1335 نمایان شده و از نبود یک یا چند فایل اصلی ایراد می گیرد. در حقیقت سرعت زیاد سبب شده است که از روی این فایل ها به سرعت رد شده و وجود آن ها را احساس نکند.
برای رفع این مشکل باید از طریق Start Menu و گزینه Run وارد Configuration سیستم شوید. بدین صورت که در Run تایپ کنید Msconfig و OK کنید. در پنجره باز شده به سربرگ BOOT.INI بروید. در پایین پنجره دکمه ی Advanced Options را کلیک کنید. پنجره ی کوچکی باز می شود که گزینه ی اول آن MAXMEM به معنی Maximum Memory است. آن را با تیک زدن فعال کنید. عدد داخل آن را به 256 تغییر دهید. با این کار، شما ظرفیت Ram خود را به 256 کاهش داده تا سرعت سیستم را کم کنید. همه ی پنجره ها را با Apply و OK تأیید و سیستم خود را Restart کنید تا تغییرات انجام شده اِعمال گردد.
با Logon شدن ویندوز، می توانید به راحتی به نصب نرم افزار یا بازی خود پرداخته یا فایل های RAR خود را Extract کنید. فراموش نکنید که پس از پایان کار، به همان بخش بالا رفته و ظرفیت Ram را با برداشتن تیک MAXMEM به حالت اولیه خود برگردانید و سیستم را یک بار دیگر Restart کنید.

یه مساله دیگه

من خیلی وقتا ایجور مشکلات برام پیش میاد اینگور می کنم و به نصب ادامه می دم ؛ بعضی اوقات جواب می ده

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
فکر کنم مشکل همون ارتقا سیستم باشه چون قبلا با همین cd روی سیستم قدیمی مشکلی نداشتم
بابت توضیحات ممنون

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
مشكل پيدا نكرد يكي از فايلهاي CAB كه تو پوشه نصب بايد باشه كه نيست .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با برنامه CCLEANER يك بار رجيستري ويندوز پاك كن . برنامه رو كاملا REMOVE كن دوباره نصب كن

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
نشد................................. لطفا کمک

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
................................. لطفا کمک

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
سلام

این حرکات رو مرور کنید :

- اگه احیانا ورزن های دیگه ای از آفیس نصبه پاکش کنید . در add remove کنترول پنل چک کنید .
-دقت کنید که در درایوی که میریزید فایل های به جا مانده از نصب های قبلی نباشه . چون پیام آخر مربوط به رجیستری هستش که انگار قبلا این فایهل داخش بوده .
- نصب رو در یک پوشه با نام جدید و در یک درایو جدید دیگه انجام بدید .
- آخر سر هم اصلا یه سی دی دیگه آفیس رو آزمایش کنید .

تمام این هارو انجام بدید نشد بگید یه کار دیگه کنیم .

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
اتفاقا از یه سی دی دیگه هم امتحان کردم و قبل از نصب با نرم افزار ریجستر را پاک سازی کردم
فقط روی درایو دیگه امتحان نکردم . باید تست کنم

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
تو درایو دیگه هم نصب نشد.................:mad:

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
این کار رو انجام بدبد :

- منوی استارت رو بزنید
بر روی run بزنید
داخلش این عبارت رو بنویسید : msconfig
در صفحه باز شده به تب boot برید .
در این تب به روی دکمه advanced option بزنید
در این صفحه تیک maximum memory رو بزنید تا فعال بشه و داخل عدد 256 رو بنویسید
ok رو بزنید و صفحه قبلی رو هم apply کنید
اگه تمام مراحل بالا رو درست انجام دادید ، کامپیوتر رو ریستارت کنید . ( ممکنه وقتی سیستم میاد بالا سرعت کند بشه )

حالا word رو که تمام فایل های باقیماندش رو پاک کردید ( چه فایلهاش به صورت دستی و چه در add remove ) نصب کنید . در درایو ویندوز هم نریزیدش .

انشا ال... که درست بشه ، چه شد و چه نشد مراحل بالا رو دوباره برید و تیک maximum memory رو غیر فعال کنید تا به حالت عادی برگرده ، آخرش هم دوباره ریستارت کنید تا اعمال بشه.

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
این کارها را انجام دادم نشد.......................

starx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بهتره فایلها رو بر روی هارد انتقال بدید و فایل خراب را جایگزین کنید.

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
دوست عزیز من فکر میکنم که مشکل با ویندوز شماست ، اگه دوباره نصب کنیدش احتمالا جواب بگیرید .

در ضمن یه پیشنهاد ، به نظرم برید office 2010 رو نصب کنید . ممکنه این نصب بشه ، فرق چندانی هم با 2007 نداره و میتونید باهاش راحت کار کنید .

jiiin

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
85
یه پیشنهاد
من یه بار با نصب آفیس 2010 مشکل داشتم ، ارور میداد در بین نصب تقریبا مثل ارور دومی برای شما
تو نت مشکل و به زبان انگلیسی جستجو کردم و در آخر یه برنامه ( حالت افزونه داشت ) کم حجم پیدا کردم که براساس داس کار میکرد و کار باهاش ساده بود
و خیلی جالب بود که وقتی از این برنامه استفاده کردم ( فایل های باقیمونده از نصب های قبلی رو از هرجایی که فکر کنی پاک میکرد و...) بعدش آفیس نصب شد به همین راحتی
اسم اون برنامه رو یادم نیست

mosa.d

Registered User
لایک‌ها
6
یه پیشنهاد
من یه بار با نصب آفیس 2010 مشکل داشتم ، ارور میداد در بین نصب تقریبا مثل ارور دومی برای شما
تو نت مشکل و به زبان انگلیسی جستجو کردم و در آخر یه برنامه ( حالت افزونه داشت ) کم حجم پیدا کردم که براساس داس کار میکرد و کار باهاش ساده بود
و خیلی جالب بود که وقتی از این برنامه استفاده کردم ( فایل های باقیمونده از نصب های قبلی رو از هرجایی که فکر کنی پاک میکرد و...) بعدش آفیس نصب شد به همین راحتی
اسم اون برنامه رو یادم نیست

لطفا دقیق تر کمک کنید............. اسم و کار برنامه چیه؟

jiiin

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
85
لطفا دقیق تر کمک کنید............. اسم و کار برنامه چیه؟
خطای دومی موقع نصب یعنی برنامه نصب نمیتونه یه ابزاری به این نام رو در شاخه ای از مدخل ریجستری که میخواد کپی کنه و علتشم به علت وجود همون شاخه در مدخل ریجستریه ، حتی دستی هم پاک کنی جواب نمیده ( واسه من جواب نداد)

بالا