برگزیده های پرشین تولز

مشکل نقشه در ویندوز فون

Azitaaaa

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من اچ تی سی ویندوز فون 8 s دارم. با نقشه اش مشکل دارم وقتی برنامه نقشه رو باز میکنم فقط یه صفحه آبی ظاهر میشه با یه لوزی وسطش! :( هر چقدرم صبر میکنم نقشه پس زمینه نمیاد، (هم تو برنامه گوگل مپ این مشکل هست هم تو نقشه بینگ) وقتی هم که دانلود آفلاین مپ رو میزنم این پیغام رو میده:
we can't reach the maps library at the moment. Make sure flight mode is turned off and check your mobile data or WiFi connection, then try again.
اینترنت هم مشکلی نداره کار میکنه! چرا نقشه نمیاد پس؟ :(

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
اچ تی سی برنامه Here Map نداره ؟

تو استور بگرد ببین هست واسه گوشیتون

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
here maps که برنامه انحصاری نوکیاست. یکی از علل اصلی هم که من لومیا گرفتم جای 8اکس همین بود.
اما درباره نقشه دانلود کردن استارتر عزیز؛
این مشکل بعضی وقت ها پیش میاد و چند تا راه براش پیشنهاد شده :
یکی این که میگن وای فای رو خاموش کنید، از طریق gprs بذارید دانلود شروع شه، بعد از حدود 2 مگ فکر میکنم گوشی اعلام میکنه که از طریق gprs نمیشه اون حجم رو دانلود کرد، بعد وای فای رو روشن میکنید و بقیش رو دانلود میکنید.
روش دوم هم که خود من با همین روش موفق شدم نقشه های آفلاین here رو دانلود کنم تغییر ip بود، به این شکل که گاهی با ip ایران مشکل داره استور، پس توی منوی وای فای روی اون شبکه ای که بهش وصل شدید بزنید، روی قسمت پروکسی تیک بزنید و یه ip دیگگه که مال ایران نباشه وارد کنید.
برای پیدا کردن ip هم تو اینترنت یه سرچ بزنید.
با این روش راحت میتونید نقشه رو دانلود کنید که البته یه مقدار سرعتش پایین تره از حالت عادی.
سؤالی بود در خدمتم

mhmt93t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

Azitaaaa

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان ممنون از راهنماییهاتون، انگار صحبت mhmt93t درسته و بدلیل تحریم نمیتونیم به نقشه دست پیدا کنیم!

MAK77

Registered User
لایک‌ها
48
دوستان ممنون از راهنماییهاتون، انگار صحبت mhmt93t درسته و بدلیل تحریم نمیتونیم به نقشه دست پیدا کنیم!
سلام
نه مشکلی نداره من یه 8x هم دارم تو برنامه map خیلی راحت نقشه ایرانو دانلود کرد و gps هم راحت و خیلی سریع رو همون نقشه مکانو نمایش میده.اگه تحریم بود که نمیذاشت از استور چیز دانلود کنیم شما فقط کشور رو تو تنظیمات گوشی usa انتخاب کن اینترنت هم باید سرعت دانلودد حداقل 128 باشه تا خوب و با کیفیت دانلود کنه.
نمیدونم چرا تو اندرویید یه فایل رو که دانلود میکنی از حداکثر پهنای باند استفاده می کنه اما تو وین فون سرعت دانلود نسبت به اندرویید کمتره.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوست عزیز با روش که توضیح دادم خیلی راحت میتونید دانلود کنید نقشه ها رو، از http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/proxy-list/db53ea81-2545-4bdf-82d4-105a67f1ec2f میتونید پروکسی پیدا کنید و با تغییر پروکسی توی وای فای گوشیتون راحت نقشه رو دانلود کنید.
باز هم اگر مشکلی داشتید اعلام کنید چون خود من هم یه مدت طولانی مشکل داشتم و با این روش مشکلم حل شد.

U3F

Registered User
لایک‌ها
221
سلام.
چند روز پیش من از ساعت 10 تا 1 شب هرچی زدم نقشه رو دانلود نکرد تو سایتش هم نمیرفت (here.com) صبح ساعت 9 زدم دانلود کرد سایتش هم باز میشد
بعضی وقتی با آیپی ایران نمیشه دانلود کرد ولی من 3، 4 باری که دانلود کردم صبح بودن شما هم تست کن نشد باید آیپی رو عوض کنی

maryam8118

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من اچ تی سی ویندوز فون 8 s دارم. با نقشه اش مشکل دارم وقتی برنامه نقشه رو باز میکنم فقط یه صفحه آبی ظاهر میشه با یه لوزی وسطش! :( هر چقدرم صبر میکنم نقشه پس زمینه نمیاد، (هم تو برنامه گوگل مپ این مشکل هست هم تو نقشه بینگ) وقتی هم که دانلود آفلاین مپ رو میزنم این پیغام رو میده:
we can't reach the maps library at the moment. Make sure flight mode is turned off and check your mobile data or WiFi connection, then try again.
اینترنت هم مشکلی نداره کار میکنه! چرا نقشه نمیاد پس؟ :(
منم بعد از ریست کردن گوشیم همین مشکل رو داشتم. برای حل این مشکل باید تو setting گوشیت بر تو قسمت device hub و بعد همه ی گزینه هارو next بزنی تا برسه به WiFi nearby و مودمت رو پیدا کنه. بعد دیگه می تونی راحت بری نقشه دانلود کنی و دیگه اون ارورو نمیده. اصلاً هم به سرعت اینترنت ربطی نداره

بالا