برگزیده های پرشین تولز

مشکل هندزفری (فقط ترانه پخش میشه)

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
سلام ، هندزفریم یه مشکلی پیدا کرده وقتی به هر دستگاهی وصلش میکنم و اهنگ پخش میکنم فقط صدای ترانه رو پخش میکنه یعنی صدای خواننده رو حذف میکنه.
جک 3.5 هم هست که حدس میزنم مشکل از همون قسمت باشه
وقتی کامل جا نزنم درست پخش میکنه اما کامل جا بزنم...
مشکل از کجاست و میشه تعمیرش کرد؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سلام ، هندزفریم یه مشکلی پیدا کرده وقتی به هر دستگاهی وصلش میکنم و اهنگ پخش میکنم فقط صدای ترانه رو پخش میکنه یعنی صدای خواننده رو حذف میکنه.
جک 3.5 هم هست که حدس میزنم مشکل از همون قسمت باشه
وقتی کامل جا نزنم درست پخش میکنه اما کامل جا بزنم...
مشکل از کجاست و میشه تعمیرش کرد؟

دوست عزیز مشکل نه از هندزفریه و نه از دستگاهی که بهش وصل میکنی. اون درگاه با هندزفریت سازگار نیست.اون درگاه واسه هدفون و میکروفونه نه هندزفری

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
دوست عزیز مشکل نه از هندزفریه و نه از دستگاهی که بهش وصل میکنی. اون درگاه با هندزفریت سازگار نیست.اون درگاه واسه هدفون و میکروفونه نه هندزفری
نه داداش قبلا با همين دستگاه ها بدون مشكل پخش ميكرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

M@RY

Registered User
لایک‌ها
149
منم همین مشکل رو با هندزفری موبایل و لپ تاپ دارم. اما فهمیدم این عادیه ... . هندزفری رو کامل نکن توش کمی بذار بیرون باشه ... .

OWL1

Registered User
لایک‌ها
70
منم همین مشکل رو با هندزفری موبایل و لپ تاپ دارم. اما فهمیدم این عادیه ... . هندزفری رو کامل نکن توش کمی بذار بیرون باشه ... .
داداش من قبلاً با همين هندزفري بصورت عادي و استاندارد توسط كامپيوتر استفاده ميكردم الان چند وقتيه اين طوري شده.لطفا دوستان كارشناس پاسخ بدن چون هندزفريش براي كار با كامپيوتر طراحي شده و فيلم ديدن باهاش حيلي خوب و لذش بخشه ولي با وجود اين مشكل... نه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RAKON

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود. اول از همه این که میتونی یکم بیرونش بدی و کامل وارد نکنی. دوم این که اگر دکمه ای داره اونو فشار بده و نگه دار. (البته من چون دستم خسته میشد از گیره استفاده کردم). احتمالا مشکلتون حل بشه
#پیمان_نوین

بالا