برگزیده های پرشین تولز

مشکل پخش ویدیوی Full HD در HTC One ؟؟

Death Lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان من قصد خرید گوشی HTC One رو داشتم تا اینکه این ویدیو رو امروز دیدم که توش HTC One یه انیمیشن با کیفیت 1080p رو به سختی نمایش میده و سرعتش واقعا کنده ...
چند نفر دیگه هم این موضوع رو دیده بودن ... میخواستم ببینم واقعا درسته این مسئله؟
لطفا کسایی که با این گوشی یه ویدیوی با چنین کیفیتی رو پخش کردن و مطمئنن جواب بدن.
ممنون

ehsanersan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من خودم HTC One دارم،مشکلی نداشتم توی پخش فول اچ دی
باهاش سریال و فیلم زیاد نگاه کردم،اما کند نبوده،

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
شما ببر يه رام رسمي واست فلش كنن،درست ميشه.
مشكل نرم افزاريه،اگه سخت افزاري باشه كلا گوشي روشن نميشه،چون مربوط به سي پي يو هست اين موضوع البته اگه سخت افزاري باشه كه نيست.
با نرم افزار mx player امتحان كن.

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
من خودم فروشگاه موبایل دارم و چندتا تا حالا از این گوشی فروختم و کارم کردم باهاش .. روی رام رسمی که چنین مشکلی نبوده ..
واسه دیدن hd نرم افزار hd video player رو نصب کنید ..

Saeedrmd

Registered User
لایک‌ها
7
منم htc one دارم. اصلا اینجوری نیست هیچ مشکلی تو پخش full hd نداره. مگه میشه گوشی fhd ضبط کنه بعد نتونه پخش کنه. در ضمن گوشیم برای فروشه اگه خواستی در خدمتم. 32گیگ تایوان در حد آک هست. همینجا هم آگهیش کردم... هرچند روزم خواستی تست میدم همه جوره تضمینه. مشکل دوربینم که بعضیا دارن نداره

Sent from my HTC One using Tapatalk

Saeedrmd

Registered User
لایک‌ها
7
در ضمن دلیل فروشم خرید iphone 5 هستش. والا تو آندروییدیا تو خرید این شک نکن. اینو من 2ماه پیش با آیپدم معاوضه کردم قصدم این بود همون روز بفروشمش ولی خدایی عاشقش شدم. الانم سر گوشی بازی میخوام بفروشمش

Sent from my HTC One using Tapatalk

بالا