برگزیده های پرشین تولز

مشکل چند بار کلیک کردن موس

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
سلام دوستان چند وقته موس راحت نمیشه درگ کرد و هنگام کار اذیت میکنه و چپ کلیک انگار ضعیف شده
چون موس خوش دست و خوش طرحی هست حیفم میاد عوضش کنم ایا راهی هست درستش کنم یا تعمیرش کنم ؟
یا یکبار مصرف هست ؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بستگی به مدلش داره ولی اره اون کلید کلیک رو ور میدارن یکی دیگه میزارن جاش

vahid-dragon

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان چند وقته موس راحت نمیشه درگ کرد و هنگام کار اذیت میکنه و چپ کلیک انگار ضعیف شده
چون موس خوش دست و خوش طرحی هست حیفم میاد عوضش کنم ایا راهی هست درستش کنم یا تعمیرش کنم ؟
یا یکبار مصرف هست ؟
اول موستو از سیستم جدا کن بعد بازش کن دکمه ای که تو کلیک مشکل داره با الکل یا تینر فوری خوب بشور بعد صبر کن تا خوب خشک بشه امتحان کن احتمالا درست بشه .
اکثرا گرد و خاک میگیره و نمیزاره دکمه به حالت قبلی برگرده .

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
بستگی به مدلش داره ولی اره اون کلید کلیک رو ور میدارن یکی دیگه میزارن جاش
اون ویرگول اسکرول وسط هم قابل تعویضه؟ عجب نمیدونستم یه موس گیمینگم اینجوری شده بود انداختم دور 😣😣

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
اول موستو از سیستم جدا کن بعد بازش کن دکمه ای که تو کلیک مشکل داره با الکل یا تینر فوری خوب بشور بعد صبر کن تا خوب خشک بشه امتحان کن احتمالا درست بشه .
اکثرا گرد و خاک میگیره و نمیزاره دکمه به حالت قبلی برگرده .
مرسی عزیز از پاسخت، حالا تست میکنم ببینم چکار میشه کرد، میترسم بازش کنم دیگه نشه حالت اول بست

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
مرسی عزیز از پاسخت، حالا تست میکنم ببینم چکار میشه کرد، میترسم بازش کنم دیگه نشه حالت اول بست
اگه اطلاعات ندارید باز نکنید چیزی که دوستمون گفتن هم فکر نکنم از گرد و غبار باشه چون معمولا اون قطعه تو همه موس ها به مرور زمان خراب میشه و شایع هست.

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
اگه اطلاعات ندارید باز نکنید چیزی که دوستمون گفتن هم فکر نکنم از گرد و غبار باشه چون معمولا اون قطعه تو همه موس ها به مرور زمان خراب میشه و شایع هست.
اره ترسیدم بازش نکردم برای تست چند بار محکم تکون دادم و چند کلیک محکم زدم در کمال تعجب درست شد !‌فعلا که کار میکنه ببینم تا کی جواب میده
احتمالا همون خاک گرفته بوده

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
یا یکبار مصرف هست ؟
سلام بستگی به سویچ که استفاده شده داره . گاهی با اسپری کانتکت شور هم مشکل حل میشه .

بالا