برگزیده های پرشین تولز

مشکل کار نکردن کلیدهای ترکیبی در ویندوز 10

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
با سلام و احترام خدمت همه دوستان
دوستان من به تازگی یه لپتاپ Lenovo مدل ideapad 330 خریدم و روش ویندوز 10 نسخه Enterprise نصب کردم
مشکلی که دارم کلیدهای ترکیبی مثل Ctrl+F4 کار نمیکنه ، کلا کلیدهای ترکیبی که تو ترکیبشون کلیدهای از F1 تا F12 باشه کار نمیکنه ، و این به شدت آزار دهنده هستش ، سرچ کردم تو اینترنت راه حل های نوشته بود مثل اینکه کیبورد رو از دیوایس ها آپدیت کن یا Uninstall کن و مجدد نصب کن که وقتی این کارو میکنم کلا کیبورد از کار میوفته

ممنون میشم بهم کمک کنید چون واقعا خیلی خیلی مشکل تو مخیه
سپاس از وقتی که میگذارید

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
با سلام و احترام خدمت همه دوستان
دوستان من به تازگی یه لپتاپ Lenovo مدل ideapad 330 خریدم و روش ویندوز 10 نسخه Enterprise نصب کردم
مشکلی که دارم کلیدهای ترکیبی مثل Ctrl+F4 کار نمیکنه ، کلا کلیدهای ترکیبی که تو ترکیبشون کلیدهای از F1 تا F12 باشه کار نمیکنه ، و این به شدت آزار دهنده هستش ، سرچ کردم تو اینترنت راه حل های نوشته بود مثل اینکه کیبورد رو از دیوایس ها آپدیت کن یا Uninstall کن و مجدد نصب کن که وقتی این کارو میکنم کلا کیبورد از کار میوفته

ممنون میشم بهم کمک کنید چون واقعا خیلی خیلی مشکل تو مخیه
سپاس از وقتی که میگذارید
یادش بخیر ، یه زمانی تو پرشین تولز چقد همه سریع جواب میدادن
اینجا هم مثل خیلی چیزها دیگه قدیمی شده مثل خودم ما

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
معمولا لپتاپها خودشون سیستم عامل اورجینال توشون نصبه و cdkey هم پشت لپ تاپ نوشته، اگه لپ تاپ شما هم همینجوره که من می گم، ببینید پشتش یا روش چه سیستم عاملی رو نوشته پشتیبانی میکنه همون رو دوباره نصب کنید و از cdkey خودش استفاده کنید

Last edited:

wparker

Registered User
لایک‌ها
80
برخی از لپ‌تاپ‌ها به صورت پیش‌فرض کلید‌های F1 الی F12 غیر فعال هستند. و وظیفه ثانویه آنها فعال است، اعم از کم و زیاد کردن صدا و نور صفحه و .....
باید همزمان با کلید ترکیبی، کلید fn را با کلید‌های فانکشن [F1 الی F12] نیز بفشارید.

بالا